2733
2739
عنوان

خانما شدیدا احتیاج به مشورت دارم میشه داستانمو بخونید نظراتون بدیو

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 47 پست
خانوادش به کنار این کار نامزدت که حاضرشده دبل دیت برید بیرون با اونا جای تامل داره منم با بقیه دوستان موافقم با خانوادت درمیون بذار
خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد --- خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
من باشم حتما به خانوادم میگم و شوهرمو یه جوری امتحان میکنم... مثلا تو فیس بوک یا تانگو یا... با یه اسم قلابی باهاش چت کن ببین پا میده؟ چونکه ازت خواسته که با دوس دختر برادرش و خودش برید بیرون مشکوک میزنه.........از این موضوع راحت نگذر شایدم شوشو تو با برادرش فرق داشته باشه ولی در کل اگه بخوای باهاش زندگی کنی باید خیلی زرنگ باشی و حواست بهش باشه
عشقم دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه این نکته لطفاً توجه کن که ٩٩٪ خانواده ها تا قبل از ازدواج تقریباً هیچ تسلطی روی پسر ندارن! همیشه این تسلط و دخالت و تأثیر پذیرش مردها بعد از ازدواج شروع میشه! پس خیلی مطمئن نباش! از کوزه همان برون تراود که در اوست! خانواده ١٠٠٪ مهمه! دیر و زود داره که سوخت و سوز نداره! مردها ناخودآگاه از الگوهای تربیتی شون پیروی میکنن! همسر من هم همیشه میگفته و میگه که با بقیه برادرها فرق داره! بخصوص یکی شون که اصلاً مورد تأیید من نیست! ولی اتفاقا همسر من داره بیشتر و بیشتر از اون پیروی میکنه و بهش شبیه میشه و کم کم إنکار هم نمیکنه که مثل اونه و حتی افتخار هم میکنه! البته یه وقت سوء تفاهم نشه! قضیه ما با داستان شما خیلی فرق داره! فقط خواستم بدونی که همه این من فرق میکنم ها و غیره مربوط به قبل از ازدواجه!