2733
2734
اینکه در شرایط طبیعی باید سن پسر بیشتر باشه حرفی نیست و اینم یکی از معیارها هستش اما ما همیشه نمیتونیم تمام معیارهامون را یکجا در یکنفر پیدا کنیم. البته در مورد سن ما سه نوع سن داریم سن شناسنامه ای سن ژنتیکی و سن فکری. پیامبر (ص) هم 15 سال از حضرت خدیجه کوچکتر بودن که ازدواج کردن و زندگیشون هم نمونه و الگو بوده. باید معیارهای خودت رو با طرف بسنجی ببینی در مجموع چند درصد به چیزی که میخوای شبیه هستش. عاشق بودن و دوس داشتن رو هم تو سنجشت دخالت نده
من هم با بند دوم این آقای بهروز موافقممممممممممممممممم در ضمن مونده خودت چطور باشیییییییییییییییییییی و با سن کوچیککککککککککککک تفاهم داشته باشی یانه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم شش ماه بزرگترم از شوهرم, به خاطر همین خیلی مردد بودم تا تونستم جواب مثبت بدم. ولی بعدش هیچ مشکلی نداشتیم, یعنی مشکلی که بخوام ربطش بدم به فاصله سنی مون بوجود نیومد. واقعا نمیشه یه نسخه پیچید واسه همه. به نظرم بهترین کار اینه که باهم برین چند جلسه مشاوره پیش از ازدواج. خوشبختانه تو این دوره زمونه این چیزا در دسترسه
من دو جا هستم اینجا و جایی که تو هستی.
وهمه دوستان گلم... احتمالا هفته اینده بیشتر بخواد در مورد تصمیمش حرف بزنه اخه قرار بود تایم عصر من که خالی شد بیشتر وجدی تر در موردش حرف بزنه
عاشقتم عشقم...تموم دنیای منی گل نازم...
2731
نسیم عزیزم تاپیکت منو بدجور یاد تاپیک ثنا انداخت چون اونم مثل شما به حرف بقیه گوش نمیکرد... همه یعنی هشتاددرصد میگن نه ولی شما کماکان داری ادامه میدی پس ادامه تاپیک فایده ای نداری ... شما متولد 62 هستی؟ اونم 67؟ پسرای 67 /66 فقط میخوان با دختر چند سال از خودشون بزرگتر ازدواج کنن فقط تنها تنها دلیلشون اینه که سطح فکری دخترای همسن خوذشون یا کوچیکتر رو پایین میدونن !این حرف برای این زدم که چون خودم از چندتایی این علت رو جویا شدم مطمئن باش همه این حرفاش فقط بخاطر اینکه عاشقت باشه نیست! یه خلا های عاطفی محبتی تو زندگیش داشته از قبل و مثل بقیه پسرای همسن خودش رو آورد به دختر از خودش بزرگتر شمایی که تجربه دوشکست تلخ داشتی چرا محبت ها و توجه هاش به دوست داشتن تعبیر کردی؟کارت اشتباه بود اشتباه دوماه بهش محل نده میره فقط دوماه عزیزم شمایی که میدونستی داره بهت نخ میده چرا بهش رو دادی ببین من فقط حرصم برای اینه که دو شکست قبلیت به سه تا نشه اگه شما مجرد بودی من اصلا نظری نمیدادم خیلی ببخشید خواهرانه بهت بگم بشر مرتب در حال وسوسه شدن هست ولی قبول کن که شرایط خوبش از نظر خونه داشتن و کار و خانواده دستدلبازیاش برق چشمات گرفته!!!!!!! چون یکی هستی از همجنس خودم خواستم دلسوزانه بهت بگم تا شایدبه خودت بیای و واقف بشی که اصلا
ببین بقیه هایی که گفتن اینجا از شوهراشون بزرگترن فکرنکنم هیچکدومشون شرایط شمارو داشته باشن ولی مظمئن باش حتی اگه باهاش ازدواج کنی شاید تو بتونی خلاهاش رو پرکنی ولی اون مسکّن خوبی برات نمیشه شک نکن هیچوقت نمیتونه گرمی ببخشه بهت تو فقط برای برون رفت از بحران دوشکست قبلیت واینکه ذهنت روحت روانت اشفته بود همه رفتارا و کارهای اون به پای دوست داشتن بی حدومرزش تعبیر کردی چون همه ما تشنه محبت و عشقیم دیگه شرایط شما هم تا حدودی اسیبپذیرتر بود اصلا به حرفاش توجهی نکن اصلا خوشبین نباش
من شوهرم ١٠ سال ازم بزرگتره من همىشه دوست داشتم با اختلاف سنى بالای ٥ سال ازدواج کنم الانم واقعا راضیم شوهرم خیلى پخته ست و خیلى عاقلانه با مسایل برخورد مىکنه دوما خانوما خیلى زودتر شکسته مىشن چون خیلى حساس هستن ولى بازم این نظر شخصیه منه از نظر من شما واسه تصمىم به این بزرگى حتما به یه مشاور خوب مراجعه کن تا راهنماییت کنه
مینی کار وب سایت انجام پروژه های سئو و کسب درآمد برای کاربران عادی http://www.minikar.com/signup.php?REF=bXMuemFyYmluaUBnbWFpbC5jb20=
2738
نسیم عزیز من الان چند صفحه از تاپیکتو خوندم از نظر من هر چه قدر بت بیشتر وابسته شد ازش بیشتر بترس نه اینکه ادم بدى باشه ها نه واس این مىگم که اون از عشق بیش از حد دیگه به هیچ چی جز به تو رسیدن فک نمىکنه و این خیلى خطرناکه! به نظر من باید علاقه قبل از ازدواج باشه اما نه اینقدر عاشق و شیدا که عقل از تصمىم گیرى خارج شه.عشق واقعىه بعد از ازدواج به وجود مىاید. فقط یه مشاور خوب مى تونه خوب راهنماییت کنه چون ما ها هیچ کدوممون شما دو تارو از نزدیک ندیدیم که بتونیم کمى درست تر راهنماییت کنىم امىدوارم درست ترین تصمىم رو بگیرى و بیاى دوباره تاپیک بزنى
مینی کار وب سایت انجام پروژه های سئو و کسب درآمد برای کاربران عادی http://www.minikar.com/signup.php?REF=bXMuemFyYmluaUBnbWFpbC5jb20=
خانوم 32 ساله با یک پسر 26 ساله ؟ نمی خوای که بار سوم مهر طلاق بخوره شناسنامه ت ؟ خیلی تصمیم های اشتباهی میگیری و سعی کن یک انتخاب درست و عاقلانه کنی تا یک عمر طعم خوشبختی رو بچشی