2410
2553
عنوان

امکان پریود در زمان بارداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 157619 بازدید | 69 پست
سلام ، من سر موعود پریود شدم اما از روزی ک پاک شدم سینه هام بزرگ شدن و به شدت درد میکنن تست دادم منف ...

منم الان مثل شمام و فردا نوبت دكتر زنان گرفتم

من سر موعد پريود شدم و برعكس هميشه دو روز خونريزى با لخته هاى تيره و كشدار داشتم و روز سوم لكه بينى و بعد قطع شد، بعد از اون سينه هام يه مقدار احساس سنگينى دارم و كمر درد و حالت تهوع خفيف و اشتهام كم شده، از نظر احساسى و روانى هم حساس شدم. شما رفتين پزشك؟ چك شدين؟ ميشه نتيجه رو بگيد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم الان مثل شمام و فردا نوبت دكتر زنان گرفتم من سر موعد پريود شدم و برعكس هميشه دو روز خونريزى با ...

من رفتم دکتر گفت عادیه.  امپول ویتامین د. و نوربیون بهم داد 😓.  شما رفتی دکتر چی شد ؟

2456

سلام دوستان من عضو جدیدم😊

بچه‌ها منم همش حالت تهوع دارم،مخصوصا صبح ها که از خواب بلند میشم،جلوگیری طبیعی هم میکنم،الان دوماه پریودیم مثل ماه های قبلی نیست

نمی دونم چی کار کنم

تورو خدا راهنماییم کنید😢

سلام بچه ها

من تاریخ پریودی م همیشه 28 روزه بوده. این بار هم روز 27 م تمام علائم ش رو داشتم ولی پریود نشدم فکر کردم باردارم ولی  پنج روز بعد پریود شدم

روز اول فقط وقتی میرفتم دستشویی خونریزی داشتم ولی پدم تمیز می موند ولی روز دوم خونریزی م مثل همیشه بود

دکتر بهم گفت چون از روز دوم مثل قبل بود باردار نیستی 

امروز روز سوم هست و دوباره خیلی کم شده و منم به هوای حرف دکتر اومدم خونه با خیال راحت یه ساعت زومبا کار کردم!!!

اصلا هم بی بی چک نزدم

واقعا ممکنه باردار باشم؟!!! 

سلام من هفته ی هفت بارداری هستم ازاول لکه بینی خفیف داشتم وشیاف استفاده میکنم ولی ازامروز لکه هام بیشترشده مث اوایل دوره پریودی من باید۸اذررپریودبشم ک باردارم چرااینطوریه

2714
سلام دوستان من قبل پریودی بی بی چک زدم خط دوم کمرنگ بود .از موعود پریودیم چند روز گذشت بعد لک های قه ...

من الان دقیقا شرایط شمارو دارم

من تنگی نفس دارم بدنم گاهی درد میگیره و علائم دیگه ای هم دارم

شما باردار بودید؟