2737
2734
عنوان

کسی هست که فمتو لیزیک چشم انجام داده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38549 بازدید | 34 پست

سلام دوستان خسته نباشید

من پیش آقای دکتر مهرداد محمدپور جراح و فوق تخصص لیزیک عمل  کردم الآن هم خیلی راضی هستم و به همه دوستانم هم ایشون رو پیشنهاد کردم   خوشبختانه همه از کار ایشون راضی بودند و خوشحالم از اینکه تونستم به دوستام کمک کنم

تلفن نوبت دهی ایشون هم بهتون میدم ۰۹۳۹۲۰۰۲۴۵۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان . من نوزده سال و سه ماه دارم و یک سال و نیمه ک نمره ی چشم هام یک و نیمه و فوتبالیست بودم ولی متاسفانه یه مدته روحیم خوب نیست و فوتبال بازی نمیکنم و گوشه گیر شدم و از دوستام دوری میکنم . میخواستم بدونم میتونم عمل فمتو انجام بدم یعنی از لحاظ سنی مشکل نداره و اینکه اگه بعد از عمل ضربه ی توپ به سرم برخورد کنه مشکل نداره ؟ و اینکه شماره ی مطب دکتر هاشمی رو هم اگه بدید ممنون میشم . خلاصه تو رو خدا هروسی میتونه نظری ، کمکی مشاوره ای چیزی بده ممنون میشم. به خدا دارم دیوونه میشم . ممنون

سلام دوستان عزیز دکتر مهرداد محمدپور برای جراحی فمتولیزیک واقعا بینظیر هستند من شماره ی چشمم +4بود و ...

سلام عزیزم ببخشید من چشمام یکی 5 هست یکی یک استیگاتم دارم حدودا 3 

دکتر مدرسی فرد بهم وقت عمل داده واسه دوشتبه اینده عمل فمتو هرجقد تو نت گشتم کسی نبود فقط شمارو دیدم هم کامل تو ضیح دادی هم راضی هستس 

پسرعمم میگه شماره چشم برمیگرده تو عمل فمتو ؟چند مدته عمل کردین شما .؟برگشته؟راضی هستی؟دکتر من گفت این روش جدیدترین متد روزه یک روز استراحت میکنی و خوب میشی از فرداش میتونس بری سر کار

2731
شراره جون امیدوارم عملتو به خوبی انجام داده باشی!!! بیا از خودت خبربده ... مینا جون یه سوال داشتم ش ...

سلام.الان دیدت چطوره ؟خوب شدی؟منم 6 ماهه عمل کردم روزا دیدم بدک نیست و لی همینکه نور میره و کم کم شب میشه تاری دید من بیشتر میشه