2737
2739
سلام خانوما.من تازه واردم. کسی شماره موبایلی چیزی از منشی دکتر حمید رضا طاهری داره ؟ بشه تلفنی سئوال ...

بنظرم پزشک خیلی خوبی هستن هم خودشون هم خواهرشون من شماره تماس دارم خواستید پیغام بذارید بدم

متاسفانه بعضی ها حرف آدم رو باور نمیکنن

خدا رو شکر من خودم بعد از دوسال درمان و ناامید شدن از بچه دار شدن پیش ایشون رفتم و در عرض یکماه باردار شدن 

من 1 ماه پیش رفتم پیش دکتر طاهری . چند تا دکتر دیگه رفته بودم برای ناباروری تو 6 ماه اخیر . ولی به نظرم هیچ کدومشون دقیق بودن و اصلا زمان نمیزاشتن برای مریض . ولی واقعا از ایشون خوشم امد و به نظر پزشک حاذقی هستن . فقط نمیدونم برای ivf اقعا مناسبن یا نه . 

میزان موفقیتشون تو ای وی اف رو نمیدونم واقعا چقدره

خدایا سپاسگذارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم لطفا بدون مطالعه و دلیل علمی قضاوت نکنید. خانم دکتر زهرا سیفی ، متخصص زنان و زایمان و نازا ...

منو در ماه 5 بار سنو میکرد.در حالی که الان دکترم عوض کردم نهایت 3بار در ماه سنو میکنه..این اقای مثلا دکتر هم ویزیت میگرفت هم سنو.در حالیکه هیچکس این کار نمیکنه