2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

غزال عزیز، فرم آلدئید می تواند منجر به سقط جنین شود. اثرات متانول در دستگاه عصبی باعث بروز گیجی، س ...

تورو خدا لطفا لطفا لطفا میشه جواب منو بدین من در ۱۲ هفته و ۴ روز ان تی انجام دادم که عددش۲.۲۶ درصدک ۸۶ درصد بود دومرحله غربالگریم بدون ریسک‌ انومالیم همه چی خوب بود اما الان که ۳۳ هفته هستم بچه رشدش کمه و وزنش ۱۳۰۰ بهم گفتن شاید مشکل ژنتیکی داشته باشه تورو خدا کمکم کنید

به نیت دلم صلوات میفرستید لطفا😍❤
2720

باسلام نمیدونم این تایپک ما چه تاریخیه ولی امیدوارم جواب منوبدین من یک خانم چهل ودوساله هستم دوتابچه کاملاسالم دارم هفته پیش رفتم سونوی غربالگریراول عددان تیم یک وچهل وچهاربود تیغه بینی رویت شدحرک اندامهاکاملاطبیعی بودطوری که خودم بینیشودیدم بعدازمایش دادم جواب سندروم داون وتریزومی منفی بودبعدبردم پیش دکترم گفت بخاطرسنت میتونی بری سلفری یاامینوتاخیالت راحت شه صددرصدمیتونی نریم حالامن نمیدونم چکارکنم هذینش خیلی زیاده آیالازمه برم درضمن باشوهرم فامیل نیستیم توخانواده هیچکدوممونم سندرم داون نیست دکترگفت بعضی عدادانگاربالاست که اونم گفت بخاطرسنت زدن خواستم خواهش کنم شمام نطرتونوبگید

باسلام نمیدونم این تایپک ما چه تاریخیه ولی امیدوارم جواب منوبدین من یک خانم چهل ودوساله هستم دوتابچه ...

عزیزم منم به تازگی رفتم انجام دادم ۵ میلیونم دادم آزمایشگاه دنا چون بالای ۳۵ سال حامله شدم دکتر گفت باید حتما انجام بده واقعا لازمه من بیمه نداشتم ولی گویا بیمه تکمیلی قبول میکنه حتی جنسیت بچه ام گفت پسره و خداروشکر همه چی نرمال بود و علامت سبز داشت

2714