2410
2553
عنوان

خواستگار ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 15770 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان لطفا قانون جهان (جذب) رو برید و مطالعه کنیدهمه شما به راحتی با آشنایی با این قانون کائنات به همه پرسش هاتون پاسخ داده میشه و میفهمید که داشتن خواستگار زیاد یا کم مستقیما مربوط به باور ها و افکار و احساساستون هست و هیچ ربطی به این که زیبا زشت ..چاق لاغر ..پول داری یا فقر ندارهبه راحتی میتونید بعد آشنایی با این قانون همسر ایده آلتون رو جذب کنید و خواستگارای زیادی داشته باشین کلا انسان به هر چیزی توجه کنه و حسش کنه ارتعاشی از مغزش به دنیا فرستاده میشه که این افکار و توجهات در قالب اتفاق براش اتفاق میوفته و اگر دوباره بهش توجه کنه این اتفاق براش بسته به دفعات توجه تکرار و تکرار میشه مثلا شما توجهت به اینه که خواستگار اول من اومد و بعد رفت و برنگشت و بعد خواستگاران بعدیتون هم میبینید دقیقا این جوری میشه شما خودتون دارید بهش توجه میکنید و با فکر و احساساتتون این اتفاق رو تو رندگیتون تکرار و تکرار میکنید یا مثلا توجهتون به اینه که خواستگار ندارم و این به باور تبدیل شده در ذهن شما و این خیلی بده شما تا زمانی که باورت رو اصلاح نکنی خواستگار نمیاااد حتی اگر پرنسس باشیبرای اصلاح  باور اشتباه در مورد رفتن ونیامدن خواستگار و یا نداشتن خواستگار دیگه اصلا به هیچ عنوان به این موارد توجه نکنید مثلا راجع بهش حرف نزنید یا فکر نکنید عوضش به خودتون تلقین کنید من خواستگار زیاد دارم و همه میان و از من خوششون میاد و دوباره میان و این تلقین رو حس کنید و احساس کنید در زمان حال داره اتفاق میوفتهیه چیز دیگه ام دباره با این جملات تاکیدی این که مثلا نگید که نباید برن نباید برنگردن شما فعلت رو با پیش وند ن منفی به کار نبر عوضش بگو باید یا هست و... (طریقه گفتن عبارات تاکیدی خیلی مهمه ) من بهتون برای آشنایی با قانون جذب کانال راز برتر آقای امیر شریفی رو حتما توصیه میکنمو حرف آخر این که (شاد باش )و عاشق خودت باش چون دیگران به شما همان حسیو دارن که شما نسبت به خودت داری اگر عاشق خودت بشی بعد یه مدت از تعجب شگفت زده میشی وقتی میبینی اطرافیانت چقدر حس و رفتارشون باهات 180 درجه فرق کرده و همه دوست دارن