2737
2739
عنوان

میخوام سرویس خواب نوزادی بخرم ،کسی هست راهنمایی کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21452 بازدید | 37 پست

بنظرم برای اینکه کامل مطمئن باشی بهتره سرویس خواب نوزاد از برند خوب بگیری. اینکه بچه اوایلش خودش آویزون میکنه به این طرف و اون طرف یا اینکه محافظت تخت باید در نظر گرتفه بشه و کلی چیز دیگه به هرحال توش رعایت شده. خوب الکی که برند نمیشه

من چند وقت پيش رفتم يافت آباد از مدل هاي توكا چوب خوشم اومد ولي كيفيت كاراش و نميدونم چطوريه؟؟

قيمت هاشم به نسبت بقيه گرون بودن... اما واقعا گروني نشونه كيفيت نيست.. كسي تاحالا استفاده كرده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تجربه بدی داشتم در خرید سرویس خواب. خیلی به انتخاب فروشگاه دقت کنید. به بعضیا که قیمت پایین تری از جاهای دیگه میدن شک کنید. به فاکتوری که بهتون میدن خیلی دقت کنید. رسمی و معتبر باشه. یه فاکتور الکی نباشه. سربرگ و مهر فروشگاه داشته باشه. بعدا به هر بهانه ای خواستن فاکتورتونو ببینن ندید بهشون. میگیرن که اگر مشکلی پیش آمد شکایت براتون سخت بشه. شما با همان فاکتور تا چند ماه بعد هم اگر سرویستون دچار مشکلی شد میتونید ازشون بخواید بیان درستش کنن و در غیراینصورت شکایت کنید. حتما حتما همه ی پرداخت ها رو از طریق پوز فروشگاه انجام بدین. نقدی و کارت به کارت قبول نکنید. پیش پرداخت هم زیاد ندید. قبل از تسویه حتما کار را به صورت حضوری ببینید و به همه ی جزئیات خیلی دقت کنید. مخصوصا اگر اندازه های مورد نظر خودتونو سفارش داده باشید. حواستون باشه اندازه ها حتما در فاکتور نوشته بشه. خودتون بخونید. به خواندن فروشنده اعتماد نکنید. کارهای اینا شرکتی هست و اندازه های خود شرکت را بهتون تحویل میدن و میگن شما نگفتید که! همه اینا بلاهایی بود که فروشگاه نی نی لند میدان 13 آبان سر ما آورد و سرویس خواب سیسمونی کابوس من شد. شرایط بارداری جوریه که برخی از خدا بی خبرها قشنگ سوءاستفاده می کنن. بدون عجله و استرس خرید کنید.

2728

با سلام

پدر و مادر ها زمانی که خداوند اولین فرزندشون رو بهشون میده حس وصف نا پذیری دارند و شوق و ذوق زیادی که خیلی خاص هست و تا حالا در هیچ خریدی تجربه نکردن ،

اقدام به تحقیق و مشاوره و در نهایت خرید میکنند

بعد از تحقیق ، ما به برند بامبینو جهت خرید سرویس خواب کودک رسیدیم

از اونجایی که من کارمند پتروشیمی در عسلویه هستم با معرفی یکی از فروشگاه های بامبینو در اصفهان به بامبینو بوشهر رسیدیم که به خاطر افتتاح شعبه قرار بود تخفیفات ۲۰ درصدی داشته باشند

که پس از افتتاح متوجه تخفیف ۱۰ درصدی شدیم

که کمی تو ذوقمان خورد

ولی این پایان ماجرا نبود و حس بدی که فروشنده به ما داد باعث این شد که دیگه سراغ برند بامبینو نریم

امیدوارم در کنار کالای باکیفیت ایرانی کمی هم هوای هموطن های خودمون را داشته باشیم و حس خوبشون رو خراب نکنیم

برند بامبینو باید یه فکری برای ارتباط درست با مشتری انجام بده

متاسفانه خدمات پس از فروش که در ایران معنی نمیده

اینا فروش هم بلد نیستند 

نمیدونم چطوری شعبه میزنند ولی روی مدیریت شعبه هاشون کاری نمیکنند شرکت بامبینو چوب باید یه فکری برای مشتریاش بکنه وگرنه همه رو از دست میده

من این برندو نمیشناسم ولی میدونم آدم از تولیدی بگیره هم کیفیتش خوبه و هم قیمتش پایین تره من که سرویس تخت برای بچه ام خریدم انقد خوب ست شد با کاغذ دیواریش که هر کی میاد آدرس و شماره تلفنشو می گیره ازم ولی من فقط آدرس سایتشو دارم البته شمارش تو ساتیش هم هس 

http://hirodecor.com/

با سلام پدر و مادر ها زمانی که خداوند اولین فرزندشون رو بهشون میده حس وصف نا پذیری دارند و شوق و ذو ...

یه شعبه تو جامی داره فروشنده هم الکی هی تبلیغ میکنه برندهای دیگه رو میکوبه اصلا هم خوشم میومد از کارایی تختش 

ساحل چوب خیلی بهتره اما قیمتهاشو یکفعه ۲۰ درصد برد بالا اول گفتن سال جدید افزایش قیمت داریم اما وقتی خواستیم مراجعه کنیم گفتن افزایش قیمت داشتیم

خدایا شکرت
2740