2703
2553
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 667328 بازدید | 3277 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانوما آریانا که فکر نکنم دیگه جواب بده اما هر کس اومد و نظر منو خوند ممنون میشم نظرش رو بگه ...

من امروز شروع کردم یجا دیگه این رژیم دیدم و درموردش سرچ کردم رسیدنم اینجا 

اصلا مربا نداشت اونی ک من دیدم 

❇️طرز تهیه آش آبغوره زنجبیل یا همان آش لاغری برای دو نفر( مدت زمانش برای لاغری بین یک تا دو هفته اس) ❇️برای بیمار هم بینش باید استراحت داشته باشه

🔺نخود ۴ ق غ 

🔺لوبیا قرمز ۳ ق غ

🔺بلغور گندم ۴ ق غ

🔺جو ۳ ق غ

🔺سبزی آش بدون گشنیز ۴ ق غ

🔺روغن ارده کنجد ۱ ق غ( دقت کنید که روغن کنجد را به جای روغن ارده ی کنجد به شما نفروشند)

🔺زنجبیل به مقدار دلخواه

🔺آبغوره به مقدار دلخواه

🔺نمک دریا به مقدار دلخواه

❇️از شب قبل حبوبات و گندم و جو را خیس کنید و آب حبوبات را چند بار عوض کنید. حبوبات و گندم و جو را در قابلمه بریزید تا کامل باهم بپزند. بیست دقیقه آخر پخت سبزی آش نمک و روغن ارده کنجد را به قابلمه اضافه کنید. در زمان سرو نیز به ازای هر کاسه یک قاشق مربا خوری زنجبیل و مقدار دلخواه آبغوره به آن اضافه و میل کنید. این آش بدون گوشت بوده و بهتر است در قابلمه مسی پخت شود.

❌👉🏻 برای لاغری به مدت 7 روز فقط از این آش بدون نان مصرف نمایید در طی دوره مصرف آش اگر در بیمار ضعف پدیدار شد میتواند حداکثر یک روز در میان از کته با تخم مرغ محلی یا شربت عسل یا نبات داغ استفاده نماید. قابل توجه میباشد در طی این دوره آب خوردن باید جوشیده و سرد شده باشد و بیمار در طی دوره آش را مصرف نماید.

❇️توجه : در صورتیکه فردی به دلیل خاصی نتواند از زنجبیل استفاده نماید یک قاشق غذا خوری زیره سیاه را کوبیده و در هنگام پخت در قابلمه بریزید تا آش پخته شود و در هنگام مصرف فقط آبغوره اضافه کنید.

♨️حتما آش فوق را در قابلمه طبخ کنید.

❌❌عدس گشنیز ،چربی ،روغن دنبه قلم ،مرغ ،ماهی ،گوشت، بادمجان در نسخه‌ ی آش ممنوع است. ❌❌نان، میوه، لبنیات، سس مایونز، قند، شکر، نوشابه، چای، قهوه، نسکافه، شکلات، کاکائو ،در طی این دوره آش ممنوع است.

✅ از برنج، گندم، جو، بلغور ، سبزیجات، حبوبات برای آش استفاده شود.

❇️عسل به جای هر شیرینی میل شود. 

💟دم کرده نعنا خشک + آبلیموی ترش طبیعی + عسل برای شیرین کردن به جای چای میل شود .

✅اولین روز بعد از اتمام دوره از دم کرده ی مخلوط گل سرخ +برگ سنای مکی، یک فنجان میل شود.(برای شیرینی آن از مقدار کمی عسل بهره ببرید، مثلا یک قاشق چایخوری عسل) 

.محمد امین احسانیان. 

@siyahdune

“ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.”🌹(22- نور)
2720
عزمزم الان شما چقدر لاغر شدی راضی؟

هیچی 😂 

پریود شدم طی پریودی هم میگن وزن بیشتر نشون میده صبر میکنم آخر دوهفته وزن کنم

ولی از رو سایز لباس نسبت به دوهفته قبل احساس میکنم کم کردم 

لباسی که دوهفته قبل تو تنم تنگ بود الان اوکیه 🥰

“ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.”🌹(22- نور)
موفق باشی دوست عزیز منم دوست دارم این رژیم بگیرم ولی بدون چای نمیتونم امیدوارم بتونم

ممنونم من الان یه هفته س چای نخوردم 

روزا اول سردرد داشتم الان اوکی ام

2714