2733
2739
عنوان

قرص آ س آ در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 60747 بازدید | 29 پست
سلام من 5 روز از پریودم گذشته بود که آزمایشم مثبت د از همون روز دکتر داروها رو داد و استفاده کردم هف ...

من فولیک اسید ۵ میلی میخورم .هنوزم امپولا رو میزنی ؟ برا من بیست تا نوشته از امشب زوم منم تقریبا ۸ روز از پریم میگذره  . شیافم میزنم ولی بازم لکه چرکی دارم حالت خون ابه ای نمیدونم چی بشه . خب سونو و تاریخ پری که دکترا حساب میکنن هیچ وقت مثل هم نیست نگران نباش

خدایا راضیم به رضای تو 

[QUOTE=77986829]من فولیک اسید ۵ میلی میخورم .هنوزم امپولا رو میزنی ؟ برا من بیست تا نوشته از امشب زوم منم تقریبا ۸ ر ...[/QUOTE

دکتر 30 تا آمپول داد گفت بزن وقتی قلب تشکیل شد قطعش میکنم بعد از سونوی تشکیل قلب هم گفت چون هماتوم داری نمیتونم الان قطعش کنم و 

0 3تای دیگه بزن فعلا .دیروز که رفتم پیشش گفتم دکتر  آمپولا رو قطع میکنی گفت 

قطعش نمیکنم باید تا آخر بارداری بزنی  من نمیتونم همچین ریسکی کنم  بگم. دیگه نزن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من فولیک اسید ۵ میلی میخورم .هنوزم امپولا رو میزنی ؟ برا من بیست تا نوشته از امشب زوم منم تقریبا ۸ ر ...

شما هم قبلا یک بار سقط داشتی که دکتر این داروها رو داده ?چرا هر کی آسپرین میخوره بهش فولیک 5 میدن ولی دکتر من میگه یک بخور 

من فولیک اسید ۵ میلی میخورم .هنوزم امپولا رو میزنی ؟ برا من بیست تا نوشته از امشب زوم منم تقریبا ۸ ر ...

شیاف رو از کی میزنی? من دکترم از روز اول بهم شیاف دادبا این وجود یه شب دو بار لکه دیدم که بعد تو سونو فهمیدم هماتوم دارم هنوز هم دارم شیاف استفاده می کنم

2728
[QUOTE=77986829]من فولیک اسید ۵ میلی میخورم .هنوزم امپولا رو میزنی ؟ برا من بیست تا نوشته از امشب زو ...

وای وحشتانکه که تا اخر بارداری ادم خسته میشه هماتوم منظورت اینه جفتت پایینه ؟ چه شهری هستی دکترت کیه 

خدایا راضیم به رضای تو 
شما هم قبلا یک بار سقط داشتی که دکتر این داروها رو داده ?چرا هر کی آسپرین میخوره بهش فولیک 5 میدن ول ...

اره تیرما۶ یه سقط داشتم که رشدش تو هفته ۶ هفته و ۵ روز قطع شده بود با دارو سقطش کردم . قلبشم نشنیدم بخاطر همین دکتر امپولا را داد گفت احتمالا خون لخته شده که ضربان قلبش قطع شده . من الان دو شبه شیاف میزنم امروز خداروشکر فعلا خبری از لک نیست . امپولا رو تو شکمت میزنی من دیروز زدم تو بازوم زد 

خدایا راضیم به رضای تو 
اره تیرما۶ یه سقط داشتم که رشدش تو هفته ۶ هفته و ۵ روز قطع شده بود با دارو سقطش کردم . قلبشم نشنیدم ...

آره آمپول ها رو زیر ناف میزنم هر چی به دکتر اصرار کردم بذار تو بازو بزنم گفت نه باید زیر ناف بزنی ولی خیلیا رو شنیدم تو بازو میزنن .شما آسپرین هم میخوری ?

وای وحشتانکه که تا اخر بارداری ادم خسته میشه هماتوم منظورت اینه جفتت پایینه ؟ چه شهری هستی دکترت کیه ...

نه نگفت جفت پایینه .هماتوم لخته خون اطراف جفته .من خوزستانم .

دکترم تو شهرمون دکتر خوبیه ولی تازه فهمیدم که زیاد دارو میده .پیش یه دکتر دیگه هم رفتم اون گفت تو نیاز به آمپول نداشتی فقط آسپرین کافیه ولی بازم رفتم زیر نظر دکتر خودم ترسیدم آمپول ها رو نزنم مشکلی پیش بیاد با اینکه به نظر م اومد دکتر دومی بهتربود 

2738
نه نگفت جفت پایینه .هماتوم لخته خون اطراف جفته .من خوزستانم . دکترم تو شهرمون دکتر خوبیه ولی تازه ف ...

منم جنوبم بوشهر . اره اسپرین بچه میخورم اسپرین ۸۰ . منم دکتر گفت تو شکمت بزن ولی تزریقاتیه گفت فرق نمبکنه الان میخوام برم بزنم میگم تو شکمم بزنه پس . 

خدایا راضیم به رضای تو 
نه نگفت جفت پایینه .هماتوم لخته خون اطراف جفته .من خوزستانم . دکترم تو شهرمون دکتر خوبیه ولی تازه ف ...

اره دوستمم اینجوری بود اولی رو سقط دومی فقط اسپرین خورد امپول نزد یه هفته پیشم بچش دنیا اومد . حالا منم این بیستا رو میزنم خدا کنه فقط همینا باشه خیلی سخته هر روز بزنی منم شاغلم وقت نمیکنم 

خدایا راضیم به رضای تو 
اره دوستمم اینجوری بود اولی رو سقط دومی فقط اسپرین خورد امپول نزد یه هفته پیشم بچش دنیا اومد . حالا ...

من 16 تا رو رفتم تزریقاتی برام زدن بقیه رو خودم دارم میزنم . هیچ وقت فکر نمی کردم خودم بتونم آمپول بزنم ولی مجبور بودم نمیشد هر روز برم درمانگاه

من 16 تا رو رفتم تزریقاتی برام زدن بقیه رو خودم دارم میزنم . هیچ وقت فکر نمی کردم خودم بتونم آمپول ب ...

اتفاقا تزریقاتی هم بهم گفت خودت یاد بگیر ولی من میترسم

خدایا راضیم به رضای تو 

من الان هفته 29بارداری هستم بارداری دوم هست بارداری اول آب دور جنین کم بود که باسرم سلام و صلوات تمام شد سر این دومی به دکترم گفتم که این مشکل بود که از ماه شش به من قرص آ س آ داده برای این منظور من نه لکه بیتی دارم نه سقط داشتم 

دکتر من از همون ماه اول بهم آ اس آ داد من اولش ترسیدم و نخوردم اما گفت بخور چون باعث رشد بهتر جنین م ...

سلام گلم داروهایی که میخوردی ضرری که نداشت برای بچه ؟؟همه چیز خوب پیش رفت الحمدلله؟

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم🤲 خدایا شکرت🙏❣

سلام عزیزم. منم مشکل شمارو داشتم دکتر منم آ س آ بهم داد. ولی این قرص نمیزاره خونریزیت غلیظ بشه که خطر سقط بالا بره. این پستو هم تو اینترنت پیدا کردم کارشناس بیشتر توضیح داده برات میزارم ببین. قرص آ اس آ در بارداری برای جلوگیری از سقط

2706