2410
2553
عنوان

بهترین باشگاه ورزشی که تا حالا رفتید

| مشاهده متن کامل بحث + 80203 بازدید | 80 پست

برو اینجا . قیمت مناسب و تمرینات عالی . همه مربی‌ها رو هم داره . والا ما که خانوادگی نبریم . هم آقایون داره و هم خانومها تو سانس مختلف . ما همه راضی . پیشنهاد میکنم بهتون اینم شمارش ‏‪09127026492‬‏ . مربی‌هاش عضو فدراسیون هستن

برو اینجا . قیمت مناسب و تمرینات عالی . همه مربی‌ها رو هم داره . والا ما که خانوادگی نبریم . هم آقایون داره و هم خانومها تو سانس مختلف . ما همه راضی . پیشنهاد میکنم بهتون اینم شمارش ‏‪09127026492‬‏ . مربی‌هاش عضو فدراسیون هستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

از بین بهترین باشگاه ورزشی فقط باشگاه قهرمانان رزمی کرج که قبلاً جاهای دیگه ای هم گفتم ، استاد ملکی فوق العاده حرفه ای و طبق اون رشته ای که میخواین رو صفر تا صد و به صورت حرفه ای بهتون آموزش میده 

اگه هم سوالی داشتی بهت کمک میکنم‌

سارا رضایی09385277258

بهترین باشگاه که هم حضوری و هم غیر حضوری داره و من واقعا راضی ام از این باشگاه که باشگاه رزمی قهرمانان کرج با استاد ملکی هست

هم باشگاه تمیزه و هم اساتید حرفه ای هستند

جاهای دیگه هم معرفی کردم