2737
2734

سلام من توى محدوده هفت حوض و نارمك خيلى مهد عوض كردم دوتا هم بچه دارم  يه مهد خيلى خوب پيدا كردم كه تازه تاسيس شده از همه نظر عالين چه آموزش چه بزرگى فضا و تميزى و تغذيه اسمش مهد كودك به آئين آدرسش هم گلبرگ شرقى خ مصطفوى خ ابراهيم پ ١٤ ،مديرش هم جوان و مهربون و با مسئوليت من واقعا راضيم و دعاشون ميكنم كه خيال منو راحت كردن چون هميشه نگران بچه هام بودم اما اينجا خيالم راحته و هر وقت هم بخوام احازه ميدن بچه هام رو ببينم 

وای من بدتر گیج شدم اصلا نمیدونم بچه م رو کجا ببرم ۲سال و ۲ ماهشه تو نارمک دنبال مهدم لطفا راهنمایی ...

من كاملا دركت ميكنم چون خودم هم همين حال رو داشتم مهد كودكى كه من بچه هام رو بردم واقعا خوبه و خيالت همه جوره راحته اسمش به آيين شمارش هم ٧٧٩٤٧٣٨٧.اميدوارم مشكل شما هم حل بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من كاملا دركت ميكنم چون خودم هم همين حال رو داشتم مهد كودكى كه من بچه هام رو بردم واقعا خوبه و خيالت ...

سلام شما باید مامان بهار و سینا باشین درسته؟من هم پسرم رو مهد به آیین میبرم از بدو تاسیس اونجا میبرمش و اعتماد کردم بهشون و از نتیجه اعتمادم هم راضیم بهر حال هر جایی ایرادهایی داره ولی اینکه یه مادر بتونه اول خودش اعتماد کنه و بچش رو با خیال راحت بسپره خیلی شرط مهمیه                                  من چند بار خواستم ببرمش جای دیگه ولی دلیلی برای این کار ندیدم چون دیدم پسر دو ساله من با اشتیاق به اونجا میره و با شناختی که از بچم دارم میدونم که این حس رو به هر جایی راحت پیدا نمیکنه

سلام بله من مادر بهار و سينا هستم كاملا درسته حرفتون چون انقدر با بچه ها عشق و محبت واقعى برخورد ميكنن بچه ها جذب و شيفته اونجا ميشن واقعا كه مهد خوبيه مديرش جون و مهربونه و با حوصله و تحصيلكرده دكترى در زمينه روانشناسى مربى هاشون هم دلسوزن همه چى باعث شده كه بچه هاى من و خود من اونجا احساس امنيت كامل رو حس كنيم بچه هاى من هم دقيقا مثه نيما كه ميفرماييد با ذوق و شوق ميرن و اين يعنى كه اونجا رو واقعا دوست دارن و روزاى تعطيل بهونه مهد رو ميگيرن خدا به كارشون و روزيشون بركت بده كه بچه هاى ما رومثه بچه هاى خودشون ميدونن و مهم تر از همه اينه كه با اوليا صادق هستن 

2731

سلام مامانای مهربون ، من دخترم رو پیش دبستانی سال گذشته فرستادم مهدباران (خ سبلان ب سمت گلبرگ خ حیدری) وواقعا هم از کادرآموزشی هم از مدیردلسوز و مربی های مهربونش راضی بودم الان هم پسرکوچیکم رو برای مهد ب اونجا میفرستم اولش قبول نمیکرد بره مهد ولی الان صبح ها با اشتیاق میره سمت مهد ،خداخیرشون بده انقد بابچه بامحبت برخورد میکنن مثل بچه ی خودشون ک جذب وشیفته اونجا میشه ، خدایی حق دارید مهدخوب ک قابل اعتمادم باشه خیلی کم شده ، ولی میتونید باخیال راحت بچه های گلتون رو مهدباران بزارید ،منکه همیشه دعاشون میکنم 

سلام دوستان من پست قبلی رو هفته پیش نوشتم ولی کسی جوابمو نداد و من در نهایت تصمیم گرفتم پسرمو ببرم م ...

منم میخوام مهد پسرمو عوض کنم یکبار مهد بلوط رو دیدم خوشم نیومد خیلی قدیمی بود پسرم الان 16 ماهشه ولی الان خیلی درمانده شدم سطح انتظارم مجبورم بیارم پایین حالا شما میشه راهنمایی کنید مهد بلوط کیفیت غذاش چه طور بود به استراحت بچه ها اهمیت میدن یا نه ؟موسسه خلاقیت از چه سنی قبول میکنند؟

2738

سلام.کسی مهد خوب می شناسه توی نارمک؟ من امروز رفتم رویای آسمان رو دیدم منتها زمانش زیاد ، من دنبال جایی هستم که کوتاه مدت بذارم بچه ها رو؟

مامان دوقلو ها . سپهر و سهند 
سلام به همه مامانا خوب من تازه به گروه شما پیوستم نارمک میشینیم (از کودکی خودم تا حال ) کاملا مسلط ...

سلام وقت بخیر 

ببخشید میخواستم بدونم شما مهد خوب تهرانپارس پیدا کردید من چند ماه هست درگیر این موضوع هستم برای پسرم.ممنون میشم راهنمایی کنید می‌دونم مدت زیادی از تاپیک شما میگذره

اما مهد سرزمین فرشتگانو تو فرجام خیلی تعریفشو شنیدم..البته واسه سن دختر من که جا نداشت...من فعلن مهد ...

سلام وقت بخیر 

ببخشید میخواستم بدونم شما مهد خوب تهرانپارس پیدا کردید من چند ماه هست درگیر این موضوع هستم برای پسرم.ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام شما باید مامان بهار و سینا باشین درسته؟من هم پسرم رو مهد به آیین میبرم از بدو تاسیس اونجا میبرم ...

سلام وقت بخیر 

ببخشید میخواستم بدونم شما مهد خوب تهرانپارس پیدا کردید من چند ماه هست درگیر این موضوع هستم برای پسرم.ممنون میشم راهنمایی کنید