2726
عنوان

لطفا یه چرخ خیاطی خوب معرفی کنید...ممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 137937 بازدید | 54 پست

من خواهرم اچیران خرید اوکی بود ولی نه به اندازه ایی که از ژانومه(جانتک) مامانم رضایت داره

جانتک خدمات پس از فروش و ارسال رایگان داره

چرخاش کم صدا و سیم بلند داره/خیلی ظاهری زیبا و قیمت مناسب داره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برند جانتک رو اگه باهاش اشنایی داشته باشی با کیفیت و قیمتاشم مناسب هر بودجه ایی است 32 مدل دوخت داره /همه مدل پارچه رو میشه باهش دوخت/من خودم باهاش حتی پالتو هم دوختم/راحتم از نمایندگی هاشون یا اینترنتی میتونی خرید کنی.

2728

بین برند جانتک و کاچیران و بایترون من به پیشنهاد دوستان جانتک رو انتخاب کردم و سود کردم

سرو صداش کمه/سیمش بلنده/پایه داره/سوزن نخ کنش برا کسی که چشماش ضعیفه خوبه و سرعت کار رو خیلی میبره بالا

پیشنهاد میکنم

فرناز جان با توجه به نیاز شما بنده توصیه میکنم از ژانومه(جانتک)خرید کنی.با توجه به مدل های مختلف چرخ هاشون اگر کمی ویژگی انهارا در سایت مطالعه کنید مدل مد نظر خود را پیدا میکنید.

من سوزن نخ کن چرخ جانتکی که خریده بودم دچار مشکل شد.چون دوستم باهاش کار کرده بود و خیلی از چرخ سر در نمی اورد

بردمش نمایندگی اصلیشون خداروشکر گارانتی شاملش شد و چند روزه برام تعمیر کردن

تاپیک برا ۱۰۰ سال قبله ولی تاریخای کاربریا چندتا چندتا با هم ست هست جالبه  

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم