2737
2734
عنوان

سوالاتتون راجع به شیردهی و شیرخشک دادن به کودک رو اینجا بپرسید.

| مشاهده متن کامل بحث + 220669 بازدید | 470 پست

سلام.وقت بخیر پسرم تازه یسالشه وزن تولدش3و50و وزن الانش8و300هس تغذیش خوبه دیگه تقریبا همه چی بمیخوره غذا چندروزی هس واسش شیرخشک یسال به بالاگرفتیم به زور یک سیسی میخوره قبلا نان 2رو تند تند و پنج شش سیسی میخورد الان اینجوری شده ایا مزش تغیرکرده شیرخشکشو عوض کنم یا خوب میشه

خوش اومدی به زندگیمون بهترین بهونه نفس کشیدن😍😍😗😙

سلام خسته نباشید

دخترم یک سال و دو ماهشه چهارماهه حامله ام وقتی شیر خودمو  میدادم خیلی کم غذا میخورد هشت کیلوه، ی هفتس از شیر گرفتمش شیر پاستوریزه فقط صبحا 90 سی سی میخوره ولی اشتهاش خیلی  خوب شده،شیر خشک نان گرفتم نخورد،ایا شیر پاستوریزه کفایت میکنه یا باز شیرخشک ی مارک دیگه رو امتحان کنم؟شیر کم چرب بدم یا  پرچرب؟ میشه با شیرخشک سرلاک یا فرنی درست کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سلام خدمت دکتر عسگری. دختر من دو ماهشه، با وزن 3800 به دنیا اومد. فقط 40 روز شیر خودمو خورد. و چون به پروتئین گاو حساسیت شدید داره  شیر خشک آپتامیل پپتی جونیور براش تجویز شد. الان وزنش 5500 هست و خیلی دیر به دیر شیر میخوره. هر 4 ساعت 90 میل. اما تازگی به 6 ساعت یک بار هم رسیده. لطفا راهنماییم کنید. آیا دخترم کم شیر میخوره؟ وزنش خوبه؟ شیر خشک دیگه ای هست که پیشنهاد کنید؟ 

سلام اقای دکتر

دختر من الان ۷ ماهشه شیر خودم و شیر خشک میخوره. با وزن ۱۹۰۰ و در ۳۶ هفته و ۳ روز بدنیا اومد الان ۶ کیلو هست. 

میتونم بجای شیر خشک آب جوشانده بادام یا آب برنج و آب میوه بهش بدم؟ البته شیر خودمو هم بهش میدم

2731

سلام آقای دکتر دخترم ۲۵روزدیگه تولدشه رفتم داروخانه شیرخشک بخرم گفتم ۱۱ماهشه شیرخشک ببلاک میخوام اونام ببلاک ۳دادن بدم به بچم یابزارم۱سال بشه بعدبدم ضرر نداره بهش بدم