2733
2739

زن عموی من واسه نمونه برداری آندومتر پیش خانم دکتر نادری رفته بود. خداروشکر مشکلی نبود . ولی خیلی تعریف کرد از دکتر نادری . میگفت خیلی دکتر بااخلاق و حرفه ای هست و تشخیصشم خیلی عالی بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم رفتم برای نمونه برداری از رحمم پیش دکتر مریم نادری من مشکل آندومتر داشتم اولش خیلی میترسیدم منته ...

منم می خوام نمونه برداری رحم کنم می ترسم برم واسه آندومتر خیلی سخته؟ چون نمیدونم چجوری انجام میدن یکم تعلل کردم واسه رفتنم
میشه شماره تماسی اگه دارید بهم بدین از دکتر مریم نادری که من برم پیششون 

[QUOTE=40788257]دلیل اصلی این نمونه برداری چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممکنه سرطان داشته سلام گلم  انجام داد ...

نه عزیزم هر مشکلی که داشته باشی مشخص می کنه عفونت و سرطان و ... نگران نباش ادم بدونه بهتره تا اینکه ندونه و یهو رو سرت خراب بشه دنیا دکتر مریم نادری برو انجام بده خیلی مهربونه ارامشی که بهت میده باعث میشه استرس و ترس نداشته باشی

2731
منم می خوام نمونه برداری رحم کنم می ترسم برم واسه آندومتر خیلی سخته؟ چون نمیدونم چجوری انجام میدن یک ...

عزیزم برای منم پزشک نمونه برداری از رحم نوشته با روش کورتاج با بیهوشی ...شما انجام دادید درد داشت جواب ازمایش چقد طول میکشه تا بیاد؟مشکلتون چی بود؟من خیلی استرس دارم میترسم سرطان باشه 😭

عزیزم برای منم پزشک نمونه برداری از رحم نوشته با روش کورتاج با بیهوشی ...شما انجام دادید درد داشت جو ...

سلاممم منم دکتر واسم چون آندومترم ضخیم بود کورتاژ تشخیصی نوشته منم میترسم سرطان باشه خدای نکرده درد داره؟البته مال منم با بیهوشیه جواب شما چی بود من خیلی میترسممم😭🤲🏻پرولاکتینمم بالاس

2740