2737
2739
عنوان

ماما نی نی های شاد آینده

| مشاهده متن کامل بحث + 12416 بازدید | 852 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
بچه ها من اندروید ندارم واسه همین نه وایبر دارم نه وات آپ و نه تلگرام و نه هیچ برنامه موبایلی منو همیشه همین جا میتونین راحت پیدا کنین راستی کلی عکس از ماهان گزاتم توی وبلاگش.اگه دوست داشتین برین وبلاگشو ببینین خاله جونیا
دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده
سلااااااااااااااام میثاق جونم خوبی؟کلیییییییییییییییی حال کردم با وبلاگت خدا آقا ماهانت رو برات حفظ کنه .انشاللللللللللللللللللللللللللله
برایت دعا می کنم که ای کاش خدا از تو بگیرد هر آنچه را که خدا را از تو می گیرد.(دکتر شریعتی)
سلام سحرررررررررررررررررررررررررررررر دگه نمیای اینجا؟؟؟ شمارتو بهم خصوصی پیام کن باهم بتونم چت کنیم توی ت ل گ ر ا م گل پسرت چطوره؟؟؟ بیا یه عالم خبر خوب دارم برات
دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده