2737
2739
عنوان

نهایتا چند روز می تونید با شوهرتون حرف نزنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 29 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
یه روانشناس میگفت مردا قهر رو باور میکنن و مثل ما زنا دید ابزاری نسبت به قهر ندارن به خاطر همینه که اگه خانم 2 ساعت قهر کنه مرد تا 2 روز قهره.کلا میگفت قهر کردن خانما لطمه شدیدی به شخصیت آقایون میزنه و بخاطر بی اعتنایی میشکنن
Lilypie First Birthday tickers
منم عینه توام فاطمه جون اصلااااا نمی تونم قهر باشم..موقع دعوا جیغ جیغ می کنمو حرصمو خالی می کنم ولی واقققعععا 5 دقیقه بعد همه چیز یادم میره.. میگم یالا باهام حرف بزن.. ولش کن سعی نکن اخلاقای بد رو تو خودت تقویت کنی.. اینی که میگی نمی تونم زیاد باهاش حر نزنم یه اخلاقه خوبه.. پس چرا می خوای این اخلاقه خوبتو بزاری کنار.. بزار آبا از آسیاب بیفته.. بهش محبت کن بعد سر یه فرصته خوب سره حرفو باز کن و بگو از رفتاره اون روزت ناراحت شدم.. یا بگو به نظره خودت اون حرفی که به من زدی منصفانه بود.. اینجوری بهتره به نظرم.. چون قهره طولانی سردی میاره بینه زن و شوهر!
مهربون خدای من ممنونتم که از پس روزهای سخت انتظار این روزها رو هم بهم عنایت کردی..خدایا دامن همه منتظرهارو به لطف و کرمت سبز کن.. خدایا شکرررت..خودت حافظ و نگهدار همه بچه ها و نی نی من باش.. فالله خیرُ حافظاً و هو ارحم الراحمین
2706