2703
2553
نه بابا نسخه نمی خواد. همشو بی نسخه بهت می دن. ویتامین ای و جنسینگ عالی اثر می کنه. بین غذا بخور مثلا نهارا. خیلی خوبه
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم بیشتر به این مسائل فکر کن. شبا چیزای دیگه رو ازکله ات بکن بیرون. منم یه مدت اینطوری بودم. بعد این قرصا راهم انداخت. دیگه من می دویدم دنبال همسرم هه هه
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2456
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
امروزه افراد زیادی از مشکلات جنسی رنج می برند و از خرید دارو ها خجالت می کشند ما به شما بهترین برند ها را معرفی می کنیم قطره تحریک جنسی بانوان spanish fly بازگرداندن و افزایش میل جنسی نه نتها در افراد مسن بلکه در افراد جوان است.بنابراین عملکرد لذت و رضایت بهبود یافته است.
دستور مصرف:
10 الی 20 فطره از راه دهان با مایع جدود 30 دقیقه قبل مصرف شود.
برای خرید این محصول واطلاع ازمحصولات دیگر ما می توانید به سایت http://www.aryanashopping.com مراجعه کنید.

قطره تحریک جنسی بانوان spanish fly
http://www.aryanashopping.com/main1/index.php?route=product/product&path=65_582&product_id=1236

دوسته عزیز از داروهای گیاهی مثل افشره زعفران با گل محمدی استفاده کنید و تغذیه خودتون رو برنامه ریزی کنید کم ضرر تره. هربارکه میخوایید یک داروی شیمیایی رو با شک مصرف کنید یک بار برید بیمارستان قسمت بیماریهای خاص اونوقت متوجه میشید سلامتی مهمتر از همه چیزه.
2714
من یک دوره برای کاهش میل جنسی داروهای گیاهی مصرف میکردم ولی صبرم سر اومدو خواستم سریعتر به نتیجه برسم که کار دسته خودم دادم .سه مدل قرص رو استفاده کردم اولی و دومی که اصلا افاقه نکرد سومی هم که روز به روز اثرش کم میشد مثلا ماه اول تونست منو از 170 بار به 30 بار هم برسونه ولی ماه بعد اثرشو روز به روز از دست داد و به جایی رسید که بدن دیگه مقاوم شده بود و از ضرر هاش بگم :کم حالی و خواب آلودگی کم ترینش بود تو ماه چهارم به ریزش مو و سر درد و هذیون گویی تو خواب هم رسید.الان 4 ساله با ورزش(مخصوصا کوهنوردی) و داروهای گیاهی تمام مشکلاتمو حل میکنم.
عزیزم مرسی.از متخصص زنان بپرسم راهنمایی ام میکنه؟البته یه بار پیش یکی شون که گفتم گفت این مشکل 99 در ...

معذرت میخوام اما حرف مفت رده . والا من هر چی میبینم خانومای ایرانی هاتن . ی سری دکترا بلانسبت فقط عادت کردن حرف مفت بزنن چون خودشون اینطورن