2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

براش یه عطر خوب بخر ..خوشگل کادوش کن .... لطفا بزار اون برات خودکشی کنه فعلا ...خیلی باید برات جبران کنه ...که هرچیم جبران کنه تلافی اون روزای سختت نیست دوستم .... حالا حالا ها باید جبران کنه برات ....ارزش خودتو حفط کن تا شوهرت هم برات ارزش بزاره ....از من به تو نصیحت ....
2728
حتی اگه اینم که میگی باشه نشون دهنده یه ایراد رفتاریه که با اعصابت بازی کرده که بخواد توجهتو جلب کنه ...برای همین باید کاری کنی که دیگه نخواد دوباره اون کارها رو بکنه ...مبادا بهش جایزه بدی !!!! باید بدونه برای به دست آوردن جایگاهش پیش تو باید دوباره تلاش کنه ....
اره عسل جون الان هرکاری برای خوشحال کردن من میکنه بعضی وقتها عصبانی که میشه زود اس ام اس میده و معذرت می خواد در کل خیلی فرق کرده همش دنبال این که چرا من ناراحتم چرا سردم یا چرا محلش نمیذارم همش میگه عاشقم
عزیزم دیگه اصلا ازش نپرس که چرا اینکارو کرده و...اصلا اصلا
دیگه فراموش کن و هی تازه نکن اون موضوع رو. ولی حواست به زندگیت باشه یهویی شما هم خودتو عاشق نشون نده کم کم محبتش رو جبران کن و کم کم رو خوش بهش نشون بده یهویی نه.اصلا هم محبتش رو پس نزن
ای بابا دختر یه ذره خلاقیت داشته باش هنوز یه ماه نشده برات تبلت گرفته میخوای دوباره تبلت بگیری...به گذشته کاری ندارم......جوراب بگیری از تبلت تکراری متنوع تره