2733
2734
عنوان

با خواهر شوهر پررو چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 66054 بازدید | 50 پست
من کلاهرکسی که اعصابمو خورد کنه رابطمو باهاش قطع میکنم به همین راحتی هرکسی میخواد باشه فرقی نمیکنه.. ...

بدبختی با خونواده شوهر نمیشه این کارو کرد از طرفی اونا خونوادشن هر موقع ما تونستیم خونوادمونو بزاریم کنار باید انتظار اینم داشته باشیم شوهرمونم بتونه که واقعا با عقل جور در نمیاد فقط به نظر به خاطر شوهرمونم که شده لحظاتی رو تحملشون کنیم بعد نخود نخود هر که رود خانه ی خود حرف و متلکی هم ازشون شنیدیم به خدا واگذار کنیم جوابشونو میگیرن حتما مطمئن باشی این دنیا ،دنیای دادن گرفتنه با هر دست بدن با همون میگیرن

اتفاقا یه مدته که دارم همین کارو میکنم مینا جون ولی دخترهای فامیلشون مخصوصا یکی از دختر خاله هاش خیل ...

خود من میدیدم شوهرم با همه زنا تو فامیلاشون دست میده خیلی ناراحت میشدم به روم نمیوردم ولی خود منم میدیدم اینجوریه وقتی میرفتم تو فامیلامون به همه دست میدادم در صورتی که قبل ازدواج دست نمیدادم بهشون هر چند جواب نداد چون شوهرم حسود نیست اصلا ولی بدون تو بر شوهرت زیبا تر اونا بودی که تو رو انتخاب کرده اگه میخواست اونارو انتخاب میکرد یه موقع تو دلتم بهش شک نکن تا میتونی محبت کن بعضی وقتا تو زن و شوهری وقتی بهم خیلی محبت میکنیم زن و مرد نداره وقتی بخوایم بهم خیانت کنیم دلمون راضی نمیشه الان دیگه زن و مرد نداره جفتشونم میتونن خیانت کنن قدیم نیست ولی وقتی محبت کنی بهش هیچ کس نمیتونه جاتو تو قلبش بگیره همیشه هیچ چیزی مثل مهربونی کردن نمیشه حتی چهره زیبا شاید خودتم به این نتیجه رسیده باشی شاید خیلیا باشن که زیبایی داشته باشن تو ایران با این عملایی که اومده همه زیبا شدن شاید خیلیارو به چشم دیده باشی که زیبان ولی اصلا اخلاق خوبی ندارن قیافه میگیرن که یه خرده به چشم بیان حتی یه کوچولو هم به دل نمیشینن پس مهربون باش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم فقط بی محلی من یه خواهر شوهر دارم ۳نا هم بچه داره وخیلی بد جنس شما فکر کن به فامیل خودش رحم نمیکنه چه برسه به من عروس تازه یه جاریم به خاطره دخالتهاشون فراری داده وطلاق گرفته من کهفقط منتظرم اخر وعاقبت دخترای خودش روببینم همسرم بچه آخر خانواده وحرف شنوی خواهر ومادر تازه تازه بعد ۸سال زندگی و۲تا بچه یه مقدار رابطه همسر با من خوب شده وبهم محل میده اونم با رفتن پیش مشاره خانواده شما فکرشو کن ما تا ماه عسلمون باخواهر شوهر ومادر شوهر بود همسرم میرفت ماموریت اینا بجای اینکه زنگ بزنن حال منو بپرسن امتظار داشتن من زنگ بزنم همسرمم زنگ میزد حالم رو بپرسه سراغ میگرفت زنگ زدی یانه بهترین دوران زندگی ۸سالم فقط یک هفته ای بود که همسرم با خوا۶رش قهر بود تنها زمانی که هیچ وقت یادم نمیره همسرم هر روز بلا استثنا باید تلفنی با خواهر ومادرش صحبت میکرد وآمار زندگیمون روبهشون میداد بعد از ۸سال زندگی وصبوری کردن بهش یاد دادم کا آمار دادن لده وتین کار رو نکن دخالتهای عجیب وغریبی تو زندگیم کردن که برای هر کی تعریف کنم میگن چطور تا الان تحمل کردی وطلاق نگرفتی 

2731

من با همسرم مشکل داشتم با خانواده اش عم داشتم پیش یه خانومی به اسم یلدا که یکی تو همین سایت معرفی کرده بود فال دارچین گرفتم خیلی خوب گفت. پدرشم دعا میده ما که راضییم.

۰۹۲۲۴۹۴۳۲۳۷