2737
2739
عنوان

حالت تهوع خیلی شدید دوران بارداری را چگونه بر طرف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 87189 بازدید | 65 پست
سلام منم الان هفته ی 11 ام. از بس هیچی نمیخورم حدود 4 کیلو وزن کم کردم تا الان. همش دهنم پر از آب م ...

حالت تهوعت تا كي طول كشيد من كه داغونم

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
حالت تهوعت تا كي طول كشيد من كه داغونم

عزیزمممم

پیام خودمو خوندم ی حس خاصی بهم دست داد، امروز دخترم ٧ماه و ۴ روزشه 😍😍 

تهوعم تا آخر ٣ماهگی تقریبا 90 درصدش تموم شد، تا آخر ماه ۴ کامل اوکی شدم فقط سوزش معده داشتم ک دکتر بهم قرص رانیتیدین داد. اما تا زمانی ک تهوعم خوب بشه حدود ٩کیلو وزن کم کردم ک دیگه داشت خطرناک میشد. اما الحمدلله ب خیر گذشت. تا روز زایمانم، اون ٩کیلو رو جبران کردم ب اضافه ی ۴ کیلو 😄

فقط ی شکم کوچولو داشتم بدون هیچ چربی اضافه ای، خیلی خوشگل شده بودم خدایی تو دوران بارداریم. البته اوایلش نه هااااا، آخراش 😁😂

چادرعزیزم تو فرم عاشقی و تاج بندگی منی , هرکه مرا ببیند میفهمد من عاشق حضرت مادر شده ام...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزمممم پیام خودمو خوندم ی حس خاصی بهم دست داد، امروز دخترم ٧ماه و ۴ روزشه 😍😍  تهوعم تا آخ ...

عزيزممم

خداروشكر

منم الان هفته ١٤هستم نسبت به قبل خيلي بهترم اما هنوز تحمل بوي غذاؤه اصلا ندارم خدا كنه اين موضوع هم تمام بشه به سلامتي پسرمو بغل كنم

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
2731
قدم نی نی ات مبارک     پستها رو میخوندم تا به این رسیدم حس خوبی بهم داد

عزیزمی، خیلی ممنون

ان شاء الله این روزا و این حسای خوب نصیب همه ی اونایی ک دوس دارن مامان بشن، بشه 😍

چادرعزیزم تو فرم عاشقی و تاج بندگی منی , هرکه مرا ببیند میفهمد من عاشق حضرت مادر شده ام...
عزيزممم خداروشكر منم الان هفته ١٤هستم نسبت به قبل خيلي بهترم اما هنوز تحمل بوي غذاؤه اصلا ندارم خد ...

مرسی عشقم،

من ب بوی برنج و سبزی خوردن وححححشتناک ویار داشتم، ینی چنان تهوعی میگرفتم ک نگوووو

ماه رمضون پارسال هرجا میرفتم ک سر سفره سبزی بود، جونم بالا میومد... الان یادم میاد، خندم میگیره 😁😅

هرشب زیر سرم بودم... یادش بخیر 😂