2737
2734
عنوان

کسی از قرص لاغری استفاده کرده ( لطفا راهنمایی کنید)

| مشاهده متن کامل بحث + 184373 بازدید | 116 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من از شرکت بهین دارو چند ساله قرص تینویید ریتارد میگیرم خیلی عالی هستش . فقط توجه داشته باشید اگر قرص لاغری تینویید ریتارد میخواهید استفاده کنید فقط ااصل شو بخرید که تقلبی زیاد عوارض داره . شرکت بهین دارو تنها نمایندگی هستش داخل ایران .

این ادرس سایتشون است برید داخلش محصولات ببینید 

https://www.behindaruuu.com

اینم شماره    09120304263   --  09197142162

2738

• 1- عوارض محدود و غیر ماندگاری دارد .
  • 2- قرص تنویید ریتارد آلمانی تا 1 ماه اثر کاهش اشتها را در شخص مصرف کننده باقی می گذارد و روند کاهش وزن در شخص مصرف کننده باقی می ماند.
  • 3-قرص تنویید ریتارد بالغ از 15 سال است با همان فرمول پیشرفته تولید شده و سال هاست مورد استفاده متخصصان تغذیه قرار گرفته است.
  • 4-نکته مهمتر اینکه شما بعد از 2 الی3 روز استفاده از این قرص متوجه عملکرد سریع آن خواهید شد.
  • 5- در قرص تنویید ریتارد اصل آلمانی هیچ گونه مواد مخدر،اعتیاذ آور و زیان بخشی وجود ندارد.

من از چند جا تنویید گرفتم همش چینی بوده از داروخونه هم‌گرفتم تایوان بود یکی شماره یه نفر رو بهم داد که شهر بانه بود یه بسته ۳۰تایی ازش گرفتم بخدا اصلا با اینایی که توبازاره زمین تا اسمون فرق داشت بخدا نه تبلیغه نه چیزی فقط اینقدر تبلیغات الکی زیاد شده ادم نمیتونه اعتماد کنه باخیال راحت از این شماره بگیرید ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹