2726
عنوان

چجوری به شو شو هاتون محبت میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 16194 بازدید | 85 پست
ببین فاطیما خانم مردها موجودات خیلی عجیب و غریبی هستند. بعضی از مردها مرد سالارن. بعضی ها زن سالارن. بعضی ها متوسطن و ....
باید ببینی شوهر شما چطوریه. و چطور باهاش رفتار کنی.
ببین من اخلاقیات شوهر خودم رو خیلی دوست دارم. آدم شوخ و در عین حال جدی. خیلی سخت ابراز احساسات میکنه و تا الان 3 بار بهم گفته دوست دارم. یکی موقع نامزدی و دوتای دیگه تو مراسم های سالگرد ازدواج/ اما من خیلی بهش گفتم دوست دارم.
هر مردی یک قلقی داره. مثلا شوشوی من نمیگم مرد سالاره. اما دوست داره بگه مرد سالاره. در صورتی که هیچی تو دلش نیست و خیلی مهربونه. بهم گاهی کمک هم می کنه تو کارام. تو جمع خیلی خوب باهام حرف میزنه و دوست داره من هم همینطور باشم. (البته او بهم نگفته اما خودم متوجه شدم.)
وقتی تو جمع خودمونی از دستم عصبانی میشه. یک چیزی میگه خودم میفهمم عصبانیه. نباید بهش جواب بدم. چون واقعا قاط میزنه. و غیر قابل تحمل میشه. البته اونجا چیزی نمیگه ها. اما خونه که بریم تا چند وقت کم محلیم میده و منم برام خیلی سخته باهام حرف نزنه. تازه اصلا اهل منت کشی نیست. همیشه من آشتی می کنم.
اما کلا خیلی براش مهمه که من خوشحال باشم. وقتی من ناراحتم یا گوشه گیرم خیلی میاد باهام حرف میزنه و آرومم میکنه. من خونه دارم. دست پختم عالیه. اما هیچ وقت جرعت ندارم غذا درست نکنم. بیاد خونه ببینه غذا نداریم یا شب مونده است اکثر مواقع عصبانی میشه. ( مگر اینکه بدون کار داشتم و غذا درست نکردم. کاری که از نظر او موجه باشه. مثلا خرید موجه نیست. )
سرکار رفتن یا نرفتن روو به عهده خودم گذاشته که من اصلا کار بیرون رو دوست ندارم. دوست دارم برای بچم مادری کنم تا اینکه برم سرکار.
شوهر من برعکس نادیا اصلا لوس نیست. مثلا اصلا خوشش نمیاد تو جمع بهش ابراز احساسات کنم. بگم دوست دارم. یا سرش داد بزنم. کلا من این اخلاقاش رو خیلی دوست دارم و واسه همین عاشقشم.
یک مورد دیگه اینه که باید ببینی چی دوست داره. مثلا شوهر من تو دنیا ماکارونی و مسافرت رو خیلی دوست داره. حتی از من بیشتر :دی شوخیییی
اس ام اس عاشقانه زیاد براش بفرست. شاید اون غرور داشته باشه و عکسس العملی نشون نده. اما مطمئن میشه که تو دوسش داری و اونم حتی اگه به رو خودش نیاره دوست داره.
بیرون رفتن ما هیچ حسابی نداره. چون مشغله کاری همسرم زیاده. و مشحص نیست کی وقتش آزاد باشه. س.ک.س هم همینطور هیچ نظم خاصی نداره. عشقیه. گاهی من گاهی اون شرووع می کنیم. سعی می کنیم نه نگیم. با مهراوه هم موافقم . شوهر من هم اینطوریه که همیشه باید بهش توجه کنم.
امن گفتم دست پختم خوبه. کسی فکر نکنه از اونایی هستم که فقط آشپزی می کنم. اتفاقا خیلی به خودم می رسم. و موافقم که همه زندگی رابطه جنسی نیست. که دوستان دربارش حرف میزنن. من شوهرم میگه وقتی میام خونه و می بینم آهنگ گذاشتی و داری می رقصی خیلی روحیه می گیرم. پس این هم می تونه کمک کنه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فاطیما خانم شما هم اگه شوهرت بهت کمک نمی کنه نباید ناراحت باشی. زن خانه دار وظیفه خودش رو داره و مرد هم وظیفه خودش. وقتی من تا 12 ظهر میخوابم و شوهر من از ساعت 7 صبح میره و 7 شب بر می گرده. من ازش انتظار ندارم که بیاد و تو اشپزخونه بهم کمک کنه. وقتی میاد باید کتش رو در بیاری و براش یک چای بریزی. که خستگیش در بره. نه از روی وظیفه. از روی محبت.
2728
بی تو اما ..
عشق بی معناست ..
دستهایم تا ابد تنهاست ..
آسمانت را مگیر از من ، که بعد از تو ..
زیستن یک لحظه هم ، بی جاست ..
روح تو ، همسایه دریاست ..
دوست دارم همین ، این راز پنهانی ..
از نگاه ساکتم پیداست ..
عشق من بی هیچ تردیدی بمان با من ..
عشق یک مفهوم بی اما ست ..
عزیزم بپرس شوهراتون چجوری به شما محبت میکنن.
من هزار بار تا حالا به زبون نرم و صریح به شوهرم گفتم که چه کارایی بکنه تا من خوشحال بشم. بهش گفتم که چجوری بهم محبت کنه. از چیزای بزرگ و مهم گرفته تا مسایل خیلی جزئی و بی خرج و زحمت.

اما دریغ از توجه. حتی یدونه از اون کارا رو هم نکرده. برا مردا اصلا مهم نیست که ما از چه چیزایی خوشمون میاد از چی ناراحت میشیم. چی دوست داریم چی دوست نداریم.
اونوقت ما زنا خودمونو میکشیم زیر تیغ جراحی میریم. پیر میشیم تا اونا یوقت نکنه از ما ناراضی باشن.

به نظرم من هیچ مرد خوبی تو دنیا نیست. من بهترینو انتخاب کردم که اینجوری بود وای به بقیه.
no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!