2737
2739
عنوان

مامانایی که نیاز مالی ندارن کمکم میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی که مجبور نیست و نیاز مالی نداره نباید بچه رو رها کنه توی مهد یا دست پرستاری که معلوم نیست واقعا چه کارست!! ضمنا هیچ لذتی بالاتر از این نیست که لحظه به لحظه با بچت زندگی کنی و شاهد رشدش باشی
2728
ببین این مشکل خیلی هاست خیلی خیلی ها... برگشت یا رها کردن کار؟ این کاملا بستگی به شرایط خودت داره وخیلی شخصیه...اگه تو زندگی ات حق وحقوق مساوی با شوهرت داری وشوهرت ازاینها نیست که اگه کار نکنی پر رو بازی برات دربیاره وخسیس باشه ویا ازاین مدلها که به زن خانه دار بها نمیدن وبه چشم نون خور اضافه نگاهش می کنن حتما باید کار کنی ولو نیاز مالی نداشته باشی
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
اگه تو خانواده شوهرت وخودت خانه داربودن زن طبیعی وپدیرفته شده است وخودت هم علاقه به کار نداری وبه قولی مثل من تنبلی وحال زود پاشدن ازخواب درحالیکه شب اصلا نتونستی بخوابی و...نداری وخستگی قاطی وعصبی ات می کنه وکار 100 برابر آدمو خسته تر می کنه خب ول کن اگه ازاین آدمهای زبر وزرنگی که برنامه دارن وانرزی شون زیاده وبه همه چی می رسن وتوخونه موندن براشون دیوانه کننده است چون توانایی های بدنی جسمی وروحی شون تو خونه ارضا نمیشه حتما کارکن...ودرهرحال کاری را انجام بده که شادترت کنه چون شادی تو برای بچه ووظایف مادری ات مهمتره.. من توان بدنی واعصاب کاربیرون وسختیی های بچه وزندگی را با هم ندارم واقعیت اش به نظرم خیلی ازخانمها تنبلی وکم توانی خودشون را با عنوان زیبای ماندن برای کمک به بچه توجیهه می کنن وگرنه اگه ادم روحش وجسمش بکشه که دوبله کار کنه هم بیرون هم تو خونه نیاز به این فکرها نیست...
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود