2737
2739
عنوان

اونایی که نی نی می خوان، معجزه در راهه.............. (2)

| مشاهده متن کامل بحث + 203713 بازدید | 54449 پست
عجب خاکی گرفته این تاپیکو
یوسف میدانست که تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدابسوی درهای بسته دوید و تمام درها برویش باز شداگر تمام درهای دنیا برویت بسته بود, بدو, چون خدای تو یوسف یکی هست !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستانی که از قدیم میایید تاپیک هنوز گاهی، لطفا به ما در تل.گرام بپیوندید کافیه شماره اتون رو برام خصوصی بفرسین

******آرامش من از این آیه است : .......... والله علی کل شی قدیر ******
2740

منم لطفا درخواست دوستی بدم که خصوصی بفرستم؟

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین

ما والدین فرزندپذیریم

خانواده‌ای که نه با خون و ژن که با دیداری عاشقانه و پذیرفتن کودکی که در این دنیا نفس می‌کشد پدید آمده است.

نامش فرزندخواندگی‌ست اما ما می‌خوانیم «فرزند» نه بیشتر و نه کمتر

کودکان ما قهرمانان کوچک ما هستند که در برابر ناملایمات ایستاده‌اند و با عشق قدم به قلبمان گذاشته‌اند. ما مانند دیگر والدین آرزوها و نگرانی‌های فرزندانمان را با خود حمل می‌کنیم اما چیزهای دیگری هم هست...

فرزندان ما در قانون ارثیه سهمی ندارند، کودکانی که با جان و دل و عشق پرورانده می‌شوند اما پس از مرگِ والدین، تلخیِ نداشتن رابطه‌ی خونی سر باز می‌کند چرا که دورترین وراث حق بیشتری پیدا می‌کنند تا عزیزان جان ما.

سازمان بهزیستی سال‌ها در تلاش بوده به نفع فرزندخوانده راه حل‌هایی برای این مشکل پیدا کند، اما ما چه می‌خواهیم؟ سهم فرزندانمان از میراثمان، مانند تمام خانواده‌ها.

ما خواهان اصلاح قانون هستیم و خواهان به رسمیت شناختن این رابطه‌ی عاشقانه‌ی والد فرزندی‌.

با امضای این کارزار ما را در این مهم یاری کنید و صدایمان باشید.

https://www.karzar.net/81030

سکوتم از رضایت نیست\دلم اهل شکایت نیست
2706