2703
2553
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 192970 بازدید | 817 پست
سلام من بيمه تكميلي دانا از طريق همسرم هستم ... آيا هزينه غربالگري مرحله اول و دوم رو بيمه تكميلي دا ...

عزیزم برای گرفتن هزینه سونو غربالگری باید خود سونوگرافی رو هم براشون ارسال کنیم یا همون رسیدی که واریز کردیم کافیه؟

سلام. چرا بیمه دانا میگه هزینه ای یو ای رو تو بیمارستان میدیم و تو مطب نه؟ 

چه فرقی داره آخه. ای یو ای که عمل هم حساب نمیشه که لازم باشه ادم بره بیمارستان.

بیمارستان های مرکز ناباروری هم که بیمار با شرایط خاص پذیرش میکنن به خاطر کرونا...

پس تکلیف امثال ما چی میشه

میشه برام دعا کنین خدا بهم نگاه کنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

Khanoome yasi Dar matalebe ghabli dar in khosoos tozih dadam Piruz bashid

سلام جناب بیمه دانا. داروهای باروری گرفتم. به بیمه تکمیلی دانا دادم میگن باید تاییدیه پزشک باشه. یعنی از پزشک خودم باید تاییدیه بگیرم؟ دکتر چی بنویسه که دیگه بهونه ای نباشه؟

به خدا کلی هزینه دارو شده.

میشه برام دعا کنین خدا بهم نگاه کنه؟
2456

سلام وقتتون بخیر بنده بیمه تکمیلی ایران و تامین اجتماعی هم دارم امروز دکتر چشمم عرض کردند نیار به عمل و برداشتن عینک همچنین آب مروارید داشت دوتا چشمم الان میخواستم ببینم هزینه رو بیمه چقدر میده از ایران بگیرم و اینکه با ایران جایی قراداد داره آنلاین برای عمل و حتی اگر پولش بدم بعدا بگیرم فرقی ندارن فقط و فقط بیمارستان خوبی باشه ممنون میشم راهنمایی کنید 

2714