2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام، برو قسمت سقط مکرر بیمارستان ابن سینا، همه ی آزمایشات رو روتین برات انجام میدن و میفهمن مشکل کج ...

ابن سینا مارو اذیت کردن واقعا وقت مارو تلف کردن مخصوصا دکتر کلینیک مردان

بزرگترین مشکل حاضرم اینه قبل پریود لکه بینی طولانی چندروزه دادم خوب نمیشم

سلام، برو قسمت سقط مکرر بیمارستان ابن سینا، همه ی آزمایشات رو روتین برات انجام میدن و میفهمن مشکل کج ...

من مشکل ترومبوفیلی ارثی دارم

آسپرین میخورم گفتن بعد بارداری هپارین بزنم

اینهارو ابن سینا گفت 

خودم شهرستانم دکترهای اینجا حتی از ازمایشهای ایمنی انعقادی ژنتیک من سردر نمیارن

انشاللهبعد بارداری مشکلی پیش نیاد

یه سقط داشتم قلب نداشت

البته شوهرمم مشکل داشت

بزرگترین مشکلم تو حاملگی مور مور شدن دست و پا و خواب رفتگی دست و پا و تنگی نفس بود 

خیلی بد بود میترسم دوباره تکرار بشه

به جز شما چه کاربری در مورد مشکل انعقادی میدونه کمکم کنه؟ چون تهران نیستم خرم آباد هم دکتراش تعطیلند به تمام معنا

ممنونم ازت

من مشکل ترومبوفیلی ارثی دارم آسپرین میخورم گفتن بعد بارداری هپارین بزنم اینهارو ابن سینا گفت  ...

سلام دوست گلم، نگران نباش انشاالله دیگه مشکلی پیش نمیاد، من خودم سه بار سقط مکرر داشتم و تو ابن سینا آزمایشاتم نشان داد فاکتور ۵ ام مشکل داره و تو بارداری چهارم آنوکسپارین تزریق میکردم و هر روز آسپرین میخوردم، انشاالله اینسری بچه ات سالم بیاد بغلت، استرس سم هست و سعی کن از خودت دور کنی

ابن سینا مارو اذیت کردن واقعا وقت مارو تلف کردن مخصوصا دکتر کلینیک مردان بزرگترین مشکل حاضرم اینه ق ...

ببین دوست عزیز همه آزمایشات که انجام دادی نتایج ببر چند متخصص بیرون نشون بده، من خودم بعد بارداری دیگه ابن سینا نرفتم و پیش دکتر صدیقه حنطوش زاده رفتم که واقعا دکتر کار بلدی هست

2738
من مشکل ترومبوفیلی ارثی دارم آسپرین میخورم گفتن بعد بارداری هپارین بزنم اینهارو ابن سینا گفت  ...

راستی شوهر منم واریکسول داشت و قبل بارداری کلی تقویتی برا تحرک اسپرم خورد، من خودم تو بارداری تنگی نفس شدید داشتم و بیشترش بخاطر ورم معده ام بود که به ریه هام فشار میاورد، سعی کن تو بارداری دکتر گوارش بری یا از همون دکتر زنانت کمک بگیر، به هر حال بارداری هست و هزار دردسر، ولی انشاالله کوچولوت بیاد بغلت همه چی یادت می ره

یک مساله دیگه که هست من هفته چهارده بودم که یک مشکلی برام پیش اومد که دکتر ابن سینا گفت احتمالا باید بچه رو سقط کنی ولی دکتر حنطوش زاده به دادم رسید، خدا خیرش بده که بچه سالم اومد بغلم

یک مساله دیگه که هست من هفته چهارده بودم که یک مشکلی برام پیش اومد که دکتر ابن سینا گفت احتمالا باید ...

چه مشکلی من خرم ابادم ابنجا از آزمایش ترومبوفیلی منوسردرنمیارن فکرشو بکنید چقدر بی سوادن

چه مشکلی من خرم ابادم ابنجا از آزمایش ترومبوفیلی منوسردرنمیارن فکرشو بکنید چقدر بی سوادن

جفت من مشکل داشت و حالت متخلخل داشت و اینا فکر میکردن که مول دارم و باید سریع سقط بشه چون برا مادر خطرناک هست

من چند ماهه دارم درمان میکنم همسرم هیچ مشکلی نداره و تنها مشکل خودم تنبلی تخمدان هست عجیب نا امیدم نمیدونم چرا این دوره هاش ام جی و سینال اف و کلومیفن داده بم ولی حس میکنم بازم نمیشه 

sallllam be hamegi manam moshgel dashtam hormoone FSH am bala bood yaesegi zoodras ye bar IVF kardam ...

سلام من هفته گذشته بهم گفتن مشکوک به بارداری هستی برو یک هفته دیگه بیا مجدد تکرار کن. که امروز پری شدم حالم گرفته شد

2706