2737
2734
عنوان

کم شدن مایع امینوتیک و زایمان زود رس و مرگ نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 5132 بازدید | 74 پست
مامان باران انشالله که زودی یه نی نی ناز میاد توبغلت .این روزا بهت سخت میگذره .طاقت بیار واز خدا میخوام کمکت کنه تا زودی خودتو پیدا کنی. سرتو به یه کاری گرم کن و افکار منفی از فکر بیرون کن مطمئن باش که روزای خوب در پیشه .و خدا بخشنده اس و ما رو فراموش نمیکنه.
عجب خیاط ماهریست دنیا...دل هیچکس را برای من تنگ ندوخت....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدا صب بده من مایع دور حنینم 4 بود تو هفته 27 تا 29 کج دار مریض طی کرد دکتر بعدش گفت میری بیمارستان دولتی بستری میشی به هیج وجه خصوصی و یا دولتی غیر دانشگاهی نمیری خلاصه ما بستری شدیم دهفته سرم تراپی و ضربان قلب و سونو روزی دوبار انجام میشد دکتر با رزیم پروئین زیاد وزن نی نی رو تا اول 8 ماهگی به 3 کیلو رسوند بهم 2بار امپول کامل شدن ریه زدن 2 بار تا پای ختم بارداری رفتم ولی خدا خیر بده دکترم رو که منو راهنمایی کرد گفت میری بیمارستان دانشگاهی چون اونا برای هر ختم بارداری و هر عملی باید کمیسیون کنن و یه دکتر تصمیم نمیگیره اینطوری مطمئن تره خلاصه بچم هفته 37 دنیا اومد بدلیل اینکه ریش کامل و وزنش 3200 بود بخاطر شرایط سخت جنینی دنیاش اوردن الان هم 7 سالشه عزیزم عصه نخور خدا بزرگه ان شا الله بعدی رو بدون درد سر هفته 40 دنیا میاری سالم و تپل
خدایا شکرت سلامتیم ، این بزرگترین و بهترین نعمت توست که به ما دادی خودت همسرم و بچه هام و خودم رو سالم نگهدار
2728
2738
مرداد میرم موسسه ابن سینا کلینیک پریناتولوژی تا دلایل مرگ بچم رو بررسی کنن و ببینن که برا بارداری بعدی چه خطراتی ممکنه پیش بیاد دعا کنید چیزای خوبی بهم بگن
پسر نازم اروم بخواب....مامان یه روز میام پیشت و محکم بغلت میگیرم
یاد خودم افتادم دقیقا همین مشکلو داشتم بسر من دو روزکی از بیشم رفت هنوزم اروم نشدم سه ماه بعدس دوباره باردار شدم سز هم بودم الان دخترم ٩ ماهشه دفعه دوم هم همون مشکل بیش. اومد ولی جون تحت نظر بودم خدارو شکر هفته ٣٦ سز شدم نینی هم سالم بود کلا میکن جنین دختر تحملش تو این موارد نظر به بسر بیشتره
💜❤️
بلاخره منم بعد اون اتفاق درد ناک دوباره اقدام کردم و دوهفته دیگه بی بی چک میزنم من منتظر پسر نازم هستم و اون معجزه در راه است
پسر نازم اروم بخواب....مامان یه روز میام پیشت و محکم بغلت میگیرم
2706