2733
2739
اوتیسم هم همچین اسون نیست گلم باید مادر قوی باشی برای کودک اوتیستیک در هر صورت دکتر محسن جوادزاده بب ...

سلام عزیزم بچه های ک اوتیسم دارن هم عضله هاشون ضعیفه یا اسپاسم پا دارن؟ 

پسر شما مشکل نشستن و راه رفتن داشت؟

بعدم ببخشین میپورسم از چهرش ملوم میشه ؟ینی بچه های که اوتیسم دارن قیافشون فرق میکنه با بچه های دیگه ؟یا نه میتونه قیافش معمولی باشه ولی اوتیسم داشته باشه.

مُردم از خوشی😐
سلام عزیزم بچه های ک اوتیسم دارن هم عضله هاشون ضعیفه یا اسپاسم پا دارن؟  پسر شما مشکل نشستن و ...

سلام نه الزاما ولی پسر من پاهاش ضعیفه و با امپول راه افتاد ...نه از لحاظ ظاهر کاملا نرمالن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=40304826]سلام به همگی دوستان اگه واقعا برای ریختن ترشحات از دهان کوچولوهاتون به نتیجه ای رسیدین بی زحمت همین ...[/QU

سلام منم پسرم سی پیو مشکل آبریزش دهان داره ولی با قرصی که دکترش داده مشکلش حل شده

دیگه همه فکرم شده بود اونجا ، با بیچا رگى اسم استاد و پرفسوری که توکلى پیشش درس خونده بودو پیدا کردم ...

سلام پسر من هم دقیقا مثل دختر شما رو پنجه راه می ره میشه اسم دکتری که بردی پیشش برای تزریق بوتاکس را بگی واینکه بوتاکس نوع بی را از کجا میشه تهیه کرد ممنون میشم 09127596268 اگه تونستی باهام تماس بگیر

2728

سلام مامانای مهربون، ببخشید یه راهنمایی می خواستم ما هم یه فرشته کوچولوی سه ساله cp داریم می خواستم ببینم برای جابه جاییش از چه کالسکه و برندی استفاده می کنید. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. 

سلام به همگی. ببخشید من مدتی هست که مطالب مربوط به تشنج رو میخونم. اگر درست متوجه شده باشم خانواده هایی که فرزندشون تشنج کرده بودن یه گروهی توی تلگرام تشکیل داده بودن. اگر کسی اطلاع داره لطفا راهنمایی ام کنه که چطور میتونم توی اون گروه عضو بشم.ممنونم⁦⁩🙏

2740

سلام من یک دختر سی پی دارم دخترم تاپارسال مشکلی نداشت ولی الان چند نوع دارو مصرف می‌کنه تشنچ مداوم داره خیلی براش نارحتم دخترم خیلی کوچک مونده اون اصلان به شیش ساله نمی خوره