2703
2553
سلام آرزو خانم خیلی ممنون به خاطر راهنمایی های خوبتون
یه سوال داشتم من واسه عید موهامو مشکی پر کلاغی کرده بودم هنوز یه مقداری شون رنگ دارن میخوام موهامو رنگ روشن بزنم موهام حساسن میشه بگی چکار کنم بدون دکلره موهام رنگ روشن بشن؟جکار کنم مشکی ها هم رنگ بگیرن؟ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام می خوام موهامو ماهگونی کنم

رنگ البورا خوبه ؟ چه شماره ایش

لطفا شما اگه رنگ مویی بهتری می شناسید و استفاده کردید ماهگونیشو بگید ممنون
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2720
میخواستم بدونم دکوکرم با رنگ سه صفر فرق داره؟من میخوام موهامو بدون دکلره روشن کنم البته هنوز در مورد رنگش مطمئن نیستم دنبال یه رنگ روشن بدون تناژ قرمزیم اگه فرمولی میدونین یا عکس برام بزارین ممنون میشم رنگ موی خودم قهوه ای تیرس
حالم به حال قناری در قفس میماند نه دلی برای ماندن دارم و نه بالی برای رفتن

ارزو خانم خسته نباشيد،من پوست چربي دارم ي كرم و پنكيك خوب ميشه معرفي كنيدپوستمم سبزس.بعد اينكه كاشت خط چشم ضرر نداره؟؟شما چقد انجام ميديد ؟؟لمينت مژه چي؟؟بنظرتون از اين مژه مصنوعي ها استفاده كنيم بهتره يا لمينت؟؟من دوس دارم انجام بدم ولي دو دلم

2714

سلام گلم . فقط برو اموزشگاه آرایشگری مهستان . فوق العلادس...

من اینجا دوره کار با مواد و مش و کوتاهی ... دیدم . الانم یه جایی با دوستم کار میکنم . مشتریهام راضیم . و مدیون آموزشگاه آرایشگری مهستانم. البته دوباره دارم میرم اینجا تا اصلاح ابرو و براشینگ حرفه ای رو اموزش ببینم . خدابیش خیلی عالی اموزش میدن و قیمتهاشون عالیههههههههه اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲      ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ در ضمن مدرک معتبر هم میدن

سلام من موهامو با رنگ سه صفر روشن کردم بعد رنگ زیتونی و شکلاتی و نقره ای شماره 5 رو باهم قاطی کردمو رنگ کردم الان مشکی مشکی شده. آیا راهی هست که روشنشون کنم.  عجله دارم پس فردا عقده برادر شوهرمه ممنون میشم جواب بدید