2737
2739
عنوان

کسی مهد "کودک پارسی" تو پاسداران رو میشناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6696 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در حقیقت من بچه هام رو کودک پازسی میبرم و از آموزش وبرنامه های متنوع اونها راضی هستم . از مدیرو مالک مهد کودک هم جز خوشرویی و احترام به والدین هیچ وقت چیزی ندیدم .و از صحبت های شما بسیار تعجب کردم .
ولی من متاسفانه از مهدش راضی نبودم با اینکه خیلی با احترام ازشون جدا شدم و مربیشو از نظر شخصیتی دوست داشتم...ولی با استانداردهای من تطابق نداشت مهدش!..خصوصا زبانش.....فقط از کلاس نجومش راضی بودم
2731

سلام نظرات مامان های خوب رو خوندم ولی از سال ۹۳ کسی نظری نداده 

من الان مدتی است که دخترم رو کودک پارسی میبرم دوست دارم اگر والدینی هستند که کوچولوش ون کودک پارسی می‌ره اینجا با هم در ارتباط باشیم .  

وای نه...من بردم‌مهد فرزندان افتاب در

میدادی چرا آفرینش رو میپسندید[/QUOTE]

فرزندان‌افتاب تو بوستان ۶ پاسداران عالیه...خدادادی هستم ۰۹۱۹۹۳۸۳۲۱۲ اینجا نمیتونم بگم از خوبیهاش خاستین پیامک بزنید بهم

۶ پاسدازان.

سلام نظرات مامان های خوب رو خوندم ولی از سال ۹۳ کسی نظری نداده  من الان مدتی است که دخترم رو ک ...

سلام شما راضی بودید از کودک پارسی؟

خدایا عزیزانم رو درپناه خودت حفظ کن🤲
2738

من مهد پارسي چندروز پسرمو بردم پسرم دو سال و نيمش بود به من گفتن چندروز خودت اينجا بايد باشي تا عادت كنه اما متاسفانه اون چندروز همه كارش با خودم بود اصلا مربيا تلاش براي جذبش نكردن تا گريه ميكرد ميدادنش به من حتي يه بار تو كلاس كه با پسرم بودم و پسرم سكت بود و داشت با بچه ها بازي ميكرد من چند دقيقه كلاسو ترك كردم ببينم عكس العملش چيه از تو دوربينها ديدم كه پسرم ضبط رو ميخواس برداره اما مربيش هولش داد و ضبط رو گذاشت توكمد و پسر شروع به گريه كرد من نميگم ضبطو ميداد بهش ولي بايد با ترفند حواسشو پرت ميكرد در حالي كه با عصبانيت هولش داد

[QUOTE=307528239]من مهد پارسي چندروز پسرمو بردم پسرم دو سال و نيمش بود به من گفتن چندروز خودت اينجا بايد باشي تا عادت ...[/QUOTE]

اصلا راضي نبودم خيلي هم شلوغ بود هر بچه اي يه طرف داشت گريه ميكرد كلا از جلوش رد ميشم استرس ميگيرم

من پسرم و به این مهد می بردم. چندین و چند مشکل بزرگ وجود داره:

1- عدم رعایت بهداشت (پرسنل مهد با کفش های خودشون به حیاط رفت و آمد داشتن و وارد فضای مهد می شدن- عدم وجود دستشویی مناسب کودکان-عدم وجود توالت فرنگی مناسب کودکان)

2- برخورد نامناسب پرسنل با فرزندان حتی کتک زدن فرزندان (که در مورد فرزند خودم دو بار مشاهده شد.

3-پرسنل مهد به شدت پول کم می گیرن و بیشترشون هم مزایای کافی ندارن (بیمه و عیدی و ...) و کاملا این موضوع بر روی رفتارشون با بچه ها اثر میگذاره.

4- در خصوص آموزش هم بسیار افتضاحه، دلیل این که به بچه ها فقط ببخشید رو یاد میدن چیه!!! احتمالا فشاری هست که به بچه میارن.

[QUOTE=307740217]من پسرم و به این مهد می بردم. چندین و چند مشکل بزرگ وجود داره: 1- عدم رعایت بهداشت (پرسنل مهد با کف ...[/QUOTE]

واقعا اينايي كه گفتيد منم به عينه ديدم افتضاحه جالبه جلوي خودم اينكارارو ميكردن پسر خانوم فروغي با اون قد درازش با كفشاي كثيف بيرونش وارد اتاق بچه ها شد من خيلي ناراحت شدم