2752
2734
مهسان جان من الان تو پروسه اسباب کشی‌ هستم یکی‌ دو تا کتابی‌ که یادم بود رو چک کردم به فارسی ترجمه نشده بزار دو هفته دیگه اسباب کشیم تموم شد چک می‌کنم ببینم کدومشون ترجمه شده بهت خبر میدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لیلی‌ جون من الان دوباره سی‌ دی صفر تا سه سالش رو دارم گوش میدم. اول از همه اونجایی که میگه بچه‌هایی‌ که با سزارین به دنیا میان و تاریخ زایمان مشخصه بهتره این حرف کلا با تمام تحقیقاتی‌ که تو ۱۰ سال گذشته انجام شده مغایره امروزه سازمان بهداشت جهانی‌ وقتی‌ می‌خواد شرایط مادر و کودک رو در کشورهای مختلف مقایسه کنه آمار سزارین رو در نظر میگیره و هرچقدر درصد سزارین تو یک کشور بالاتر باشه رتبه اون کشور پایین میاد. دوم اینکه میگه همه چیز باید بدون تغییر باشه این خودش بعدا باعث میشه اگه بچه چیز متفاوتی ببینه احساس ترس میکنه. اتفاقا طبق تحقیقات جدید بچه رو باید با محیط‌های مختلف و شرایط مختلف آشنا کرد. یا بر خلاف نظر ایشون امروزه ثابت شده که نیازی نیست پدر و مادر عین هم در قبال بچه عمل کنند مهم اینه که جلوی بچه با هم مخالفت و دعوا نکنند. مثلا اگه مادر به بچه یه مدل میخوابونه یا غذا میده و پدر یه مدل دیگه مهم اینه که اگه یه وقت مادر وارد شد دید پدر داره اون جوری عمل میکنه ناراحت و شاکی‌ نشه و دعوا راه نندازه. امروز خیلی‌ تاکید میکنند که پدر و مادر باید به یک اندازه در زندگی‌ بچه نقش داشته باشند و بچه نباید فکر کنه وظیفه نگهداری از اون فقط با مادره اینجاست که میگم ایشون حرفاشون رو برای جامعه ایران میگه و می‌خواد اون‌ها رو راضی‌ نگاه داره که سی‌ دی هاش فروش بره. هم تو ایران گرایش شدید به سزارین هست و هم اینکه وظیفه اصلی‌ بچه داری بر عهد زن حالا اگه بخوای بقیه‌اش رو هم گوش میدم نظر میدم ولی‌ مورد اینجوری تو حرف‌های این آقا زیاده.ایشون یا از تحقیقات جدید دنیای روانشناسی‌ کودک عقبه یا اینکه حقّه بازه
نسیم جون ممنون میشم زت.بازم اینجا سر میزنم .سرفرصت حتما چند تا کتاب بهم معرفی کن.من بی تجربه ام.باردار نیستم و بچه ندارم اما ترجیح میدم قبل بارداری اطلاعات جمع آوری کنم و آموزش ببینم.
2731