2726
عنوان

راهنمایی در مورد شربت دیفن هیدرامین،لطفا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 154629 بازدید | 40 پست
انجمن غذا و داروی آمریکا توصیه کرده برا نوزادان آنتی بیوتیک بهتره تجویز نشه البته یه جایی دیدم عفونت گلو روفقط باید تا 16 سالگی جدی گرفت چون ممکنه بزنه به دریچه های قلب.برا سرما خوردگی بهترین راه زدن پی گوسفندی(بز باشه چه بهتر) به سینه و گلو و پشت گوش و پشت کودکه باعث میشه بچه گرم بشه البته پرهام من تب نداشت اینکارو کردم معجزه کرد برا موارد تب نمیدونم. نمیدونم ضرر داره یا نه براش بابونه دم کردم و لعاب به دانه دادم به دانه رو خوردش نکنین ها سمی میشه همون دانه کامل بذارین لعاب بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام پسر منم تا ۳ماه به دلیل نفخ شدید فقط گریه میکرد با وجود داروهاییم که بهش میدادم شبا بی قرار بود به خاطر همینم دکتر براش دیفن هیدرامین نوشت شبی یک قطره چکان روش موثری بود ولی الان خیلی دارم میشنوم که دیفن هیدرامین خوب نیست و پشیمونم که بهش دادم حتما با یه پزشک خوب حرف بزن بعد بهش بده

شربت دیفن هیدرامین رو نباید تا دوسالگی دا د اینو اکثر کترها نمیدونن احتمال ایست قلبی برا نوزاد هست ...

من دختمو اصلا واسه شیر بیدار نمیکنم چون اصلا نمیخوابه ،همین اللن هم ساعا ۴ صبحه تازه خوابید اونم همش تکون میخوره گذاشتم تو جاش همش نق نق میکنه،دارم دیونه میشم کولیک نداره شیر هم به اندازه کافی میدم ،رفلاکس داشت ک با قطره درست شده،ولی اصلا خواب نداره چه زور چه شب شاید جمع ۵ ساعت بخوابه اونم هنش چرت میزنه،من ۵۰ روزه نمیخوابم ،به جایی کشیده ک میخوام خودمو بکشم واقعا خسته ام،الان هم اومدم فقط اینجا ببینم چاره این بدبخته من چیه،چند تا دکتر بردم قطره هایه مختلف میدن ولی به هیچ دردی نمیخوره،دو دل هستم ک قطره دیفن بدم یا ن