2733
2734
عنوان

سوال درموردتمیزکردن کثیفی دستشویی وسوال درموردلباسشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 66 پست
یه جاشو مبهم گفتم اونجا ک گفتم دخترم چند روزه گریه میکنه خونه ی خودمم فعلا رو واضح نگفتم چند روزه ...

خوب میدونی وقتی خونه داریدخونه خودتون راحتتره دوست نداره بره مخصوصامهربونم نیستن که معلومه دوست نداره بره اونجا

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
همیشه دعواشون میکنه یابعضی موقع ها؟شوهرمن همیشه اینجوریه سگ رفتاره.لیاقتش همون خونه مادرشه میدونم چی ...

کی شوهرم و دخترم؟همیشه نه وقتایی ک دخترم پشت من درمیاد دعواش میکنه

ولی با من که آره همیشه فقط دنبال بهونه بود واقعا دید هیجی گیرش نمیاد به حرف زدنم گیر داد من حتی با اونم حرف نمیزدم با بچه هام بودم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی شوهرم و دخترم؟همیشه نه وقتایی ک دخترم پشت من درمیاد دعواش میکنه ولی با من که آره همیشه فقط دنبال ...

خوبه حالابابچه هات همیشه بدنیست .شوهرمن بیست وچهارساعته درحال غرغروگیردادن به بچه هاس حتی بااین دخترکوچیکم 😒😒والایک سال ونیمشه به این همش میگه سگ و..

خوبه حالابابچه هات همیشه بدنیست .شوهرمن بیست وچهارساعته درحال غرغروگیردادن به بچه هاس حتی بااین دختر ...

وا دیگه ببخشید وحشیگری رو از حد گذرونده ها

بچه یه ساله چی میفهمه چجوری دلش میاد ب فرشته طفل معشوم اینو میگه 

دعواش کن نذار با بچه هات دعوا کنه 

آدم سختی زندگی رو بخاطر بچه تحمل میکنه بچه هم خوش نباشه دلش زندگی ب چ دردی میخوره اعصابم خورد شد خدا صبر بده بهت عزیزم من حد اقل دلم خوشه با بچه ها زیاد دعوا نمیکنه 

2731
وا دیگه ببخشید وحشیگری رو از حد گذرونده ها بچه یه ساله چی میفهمه چجوری دلش میاد ب فرشته طفل معشوم ا ...

سگه بابا.ابجی بهش میگم دعوانکن منم بدترفحش میده میگه توپروشون میکنی توهارشون میکنی فردابزرگ شن توروی من وایمیستن .منم ازترس لال میشم 😢.چندباربهش گفتم توباکارات باعث میشی ازخونه فراری بشن برن دخترفراری بشن بچه توخونه محبت نبینه میره بیرون ازخونه دنبال محبت .گفت به درک برن دخترفراری بشن چیکارکنم😑😑😭😭

سگه بابا.ابجی بهش میگم دعوانکن منم بدترفحش میده میگه توپروشون میکنی توهارشون میکنی فردابزرگ شن توروی ...

وا چه منطقی داره.این همه گیگن دختر از پدر محبت نبینه جذب جنس مخالف میشه چرا این متوجه نیس پس...

ایشالا دخترات خودشون عاقل باشن وگرنه رفتار باباشون ک افتضاحه