2733
2734
عنوان

خانومایی که با رژیم پسر دار شدن....

| مشاهده متن کامل بحث + 34785 بازدید | 68 پست
من دوتا دختر داشتم و دیگه تصمیمی برای بچه نداشتم در صورتی که خیلی عشق پسر داشتم.اما دخترم یکسالش شد ...

اره واقعا بعد اینکه سپردی دست خدا بیخیال بشی ....خواهر من اصلا دکتر نرفت از کیت و سونو استفاده نکرد یه دختر داشت دو ماه خودش رژیم گرفت اولین اقدامش گرفت و پسر شد ....واقعا استرس سمه 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

من خودم تو رژیم پسر هستم  ان شالله باردار شدم و پسر شد از تجربیاتم خودم میگم .....از ته دلم از خدای مهربون میخام همه ی مامانای که دختر دارن وپسر میخان این خواسته شون مهر اجابت بخوره و دلشون شاد بشه برا من هم دعا کنین دو تا دختر دارم 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم تو رژیم پسر هستم  ان شالله باردار شدم و پسر شد از تجربیاتم خودم میگم .....از ته دلم از ...

از رژیمت‌ نتیجه گرفتی؟

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2728

من والا قصد اقدام داشتم  دکترگفت وزنت بیارپایین  20کیلو 4ماهه کم کردم  البته من رژیمم خودسر نبود از دوره های شیداجون گرفتم مطابق سفره خودم سالم خوری بدون گرسنگی ووررش توی خونه میدادایدی تل گرامشون دارم هنوز

sheidajon55@

2738

من 40 روز قبل از اقدام صبح ناشتا 4-5 تا دونه فلفل سیاه میخوردم هم خودم هم همسرم بچه م پسر شد

سالها گذشت تا من فهمیدم آدمها احتیاج دارن سفر برن. احتیاج دارن از زندگی لذت ببرن و لذت بردن برای آدمها متفاوت معنی میشه...یکی از ﻫﻴﺎت امام حسین لذت میبره یکی از مهمونی رفتن. یکی تو سفر مکه اقناع میشه یکی تو سفر تایلند.اینا همشون برای من آدمهای محترمی هستن.سالها گذشت تا من فهمیدم نباید به دلخوشی های آدمها گیر بدهمچون آدمها با همین دلخوشی ها سختی های زندگی رو تحمل میکنن.لطفا به دلخوشی دیگران گیر ندهید !