2410
2553
عنوان

لیزر موهای زائد صورت و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 8976 بازدید | 28 پست
دکتر نخعی رو شنیدم بهم گفتن گرون میگیره

من خودمم لیزر کک ومک لازم دارم بهش گفتم گفت الان انجام نده پاییز
راس میگه تابستون بدترین زمان واسه درمان کک ومک ولکه چون بعدش همش باید مواظب باشی آفتاب نخوره بهش همشم ضد آفتاب باید بزنی حتی تو خونه

ضد لک بزن خیلی موثره من ضد لک راسن به پیشنهاد دکتر سارا تو همین سایت 6 ماه مدام میزدم صبح وشب خیلی خیلی کمرنگ شدن
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره از دوستام همین جا چند نفر بودند رفته بودن پیشش
تو سایتش ببین جواب سوالاشو چه باحال میده

میدونید چیه علاوه بر اینکه کارش خوبه خیلییییی خوش برخورده خیلی هوای مریضاشو داره خیلی

یه دکتر دیگه هم شنیدم کارش خوبه ولی خودم نرفتم پیشش هنوز
دکتر لطفی تو شاختمان دی
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
2456
من شنیدم از دوست دوستم که خواهرش رفته بود
شنیدن کی بود مانند دیدن
2714

لیزر موهای زائد روش خوبی هست. من انجامش دادم و توی 6 جلسه تمام موهای زائد از بین رفت. البته دکترم گفته که هر 4 ماه یکبار هم باید مراجعه کنم. البته اینم بگم که اگر دکترتان کار بلد نباشه و یا دستگاه لیزرش خوب نباشه هم نتیجه خوبی نمیگیرید و هم شاید لیزر موهای زائد دردناک باشه براتون. البته من از میکرونیدلینگ هم که استفاده کردم خیلی خوب انجام داد.

سلام. در هنگام لیزر موهای زائد حواستان به کلینیک زیبایی که بهش مراجعه می کنید باشه. تجربه پزشک تان و همینطور دستگاه لیزری که استفاده می کنه خیلی مهمه. در کل برای لیزر موهای بدن بایستی وسواس لازم رو داشته باشید والا نتیجه خوبی که نمیگیرید و اذیت هم میشید. مخصوصا برای لیزر موهای ناحیه تناسلی حواستان بیشتر باشه