2733
2734
عنوان

بیاین یه آمار بگیریم .حوصله تون هم سرنره

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 52 پست
میدونید اونی که تو رویاهامون هست به کنار اونی که وارد زندگیمون میشه و عاشقش میشیم ممکنه اصلا اونی که میخایم نباشه اصلا اون موقع که عاشق میشی دیگه محاسبات کنار میره من که این طوری بودم
همین که پسرم رو به مدرسه میفرستم میبینم دلم براش تنگ شده
شوهره من خیلی توی خونه هم کمک میکنه ظرف میشوره جارو میکنه جمع و جور میکنه به تمیزی و کثیفی هم اصلا گیر نمیده آهان اصلا شکاک هم نیست ولی دوست نداره جاهای مثل مغازه و اینها آرایشم تو چشم باشه.

مامان ماهان شاید به خاطره کارش مجبوره که وقت زیادی بزاره خوب هر کاری مدلش یک جوریه عوضش مشکلات مالی نداری
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
2731
منو شوهرم همدیگرو خیلیی دوست داریم اما اگه برگردم به گذشته یکم به خودم زمان میدادم تا بقیه خواستگارامم محک بزنم آخه چون تک بچه بودم و دانشجو بعدا فهمیدم خیلیها منتظر بودن درسم تموم شه بعد بیان خواستگاریم اما من با ترفندای مادر شوهرم خیلی زود تو دام عاشقی افتادم و...
اما شکر در کل همسرم خیلیییییییییییی بفکر منو زندگیه
چه کسی می گوید که گرانی شده است ؟ چه شرافت ارزان، تن عریان ارزان، آبرو قیمت یک تکه نان ،وچه تخفیف بزرگی خورده قیمت یک انسان...

من یه پسر سبزه و قد بلند می خواستم ولی شوهر عزیزم سفیدو قد متوسط شد ولی حالا عاشق سفیدا شدم نظرم عوض شده اون هم همینطور دختر سفیدو بور می خواست ولی سبزه و مو مشکی گیرش اومد اون هم حالا میگه کلا نظرم عوض شده هیچ چی سبزه نمیشه