2726
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1648741 بازدید | 28493 پست

سلام بچه ببخشید دیر وقت ولی الان وقت پیدا کردم من ریزش ارثی دارم و تقریبا جلو سرم خالی شده و نازک شده موهام جدیدا روغن فلفل قرمز شنیدم میگن خوب کسی بوده سالها ریزش داشته و قسمت جلو سرش خالی شده پراکنده اما درمان شده ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جوشهای سرسفید زیرپوستی چی ؟ اونا رو چیکار کنیم من پوستم چربه روغن زیتون بزنم چرب تر میشه

عزیزم تجربه مو بت بگم . ترتینوئین زدم خوب شد چون پوستو لایه برداری و تمیز میکنه . با دوشب در هفته شروع کن بعدش کم کم هر شب بزن 

من الآن هزار و نهصد صفحه رو چجوری بخونم آخه   

کاش یکی خلاصه و مفید میگفت چی برا ریزش مو خوبه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
سلام بچه ببخشید دیر وقت ولی الان وقت پیدا کردم من ریزش ارثی دارم و تقریبا جلو سرم خالی شده و نازک شد ...

منم موهام جلو سرم خالی شده راهکاری پیدا کردین 

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
روغن نارگیل طبعش گرمه مرضیه جان اره ربط داره شما اگه گرم باشید و بازم چیزای گرم بزنید به سرتون ریز ...

عزیزم لینک گروه تلگرامتونو میتونین بگین ممنون میشم

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
سلام به شما خانومای عزیز و مو قشنگ من 7 سال بودکه درگیر ریزش مو بودم ولی خب توی 2 3 سال اخیر دیگه فه ...

عزیزم موهای من مدل مردانه ای ریزش داره یعنی جلو و فرق سر تقریبا خالی شده راهکاری دارین کف سرم چربه کم کاری تیرویید دارم که با دارو کنترل کردم