2726
عنوان

دوستان کمک تاثیر ماه گرفتگی بر روی جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 113509 بازدید | 225 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ذره اي هم تاثير ندارد مگر به واسطه آثار رواني مثلا استرس حاصل از خرافات مربوط ماه گرفتگي ممكنه تاثير بذاره ولي  خود ماه گرفتگي هيچي!!!اون هم كلا هرگونه استرس بد هست!!!!

2728
عزیزم اگه به ماه نگاه کنی وبعددست روشکمت بزاری یا...اونوقت اثرداره نه اینکه توخواب باشی ودستت تکون ب ...

قرن ٢١ مردم دنيا ميرن تور ماه گردي، ما هنوز از ماه گرفتگي ميترسيممم!!!!

يه ذره فقط فكر كنين سايه ي يه چيزي افتاده رو يه چيز ديگه الان چرا بايد بترسيم،يا خداي نكرده جنين طورش بشه يا هر اتفاق ديگه اي!!!!!!!

وای خدا بسه دیگه چقد استرس منم امشب کلا خازش شکم گرفتم حواسمم نبود  به ماه گرفتگی خارون ...

سلام عزیزم نی نیت دنیا اومد ماه گرفتگی نداشت؟

منتظر اومدن دختر قشنگم هستم😍❤
سلام عزیزم نی نیت دنیا اومد ماه گرفتگی نداشت؟

سلام گلم خخ میخواستم بعدا خاطره زایمانمو بگم این جزو نکاتش مطرح کنم .....من شب ماه گرفتگی خودمو که خوب خاروندمم شکممو انقد که قرمز شد بعدش رفتم تو حیاط ندونسته ماه رو دیدم  . نه خداروشکر پسرم ماه گرفتگی  نداره و احیانا این حرفا یا خرافاته یا شرایط خاصی داره .

من خودم رو دستم یه لک ماه گرفتگی دارم براهمین نگران بودم ولی احتمالا دلیلش ماه نبوده چون پسرم خداروشکر ماشاءالله خوبه و ماه گرفتگی نداره

سلام گلم خخ میخواستم بعدا خاطره زایمانمو بگم این جزو نکاتش مطرح کنم .....من شب ماه گرفتگی خودمو که خ ...

خداروشکر عزیزم😍😍واسه من و نی نیم دعا کن

منتظر اومدن دختر قشنگم هستم😍❤
 وای خدا بسه دیگه چقد استرس منم امشب کلا خازش شکم گرفتم حواسمم نبود  به ماه گرفتگی خارون ...

سلام خانومی منم باردارم امروزم ماه کرفتگی بود ولی از خونه بیرون نرفتم و ماه رو ندیدم ولی یکی دوبار دستم به شکمم خورد بنظرت مشکلیه؟؟شما بچتون ماهکرفتگی داشت یانه؟؟؟

خدایا دخترم وفرزندی که درون من قراردادی رابه خودت میسپارم،خودت نگهدارشان باش🌷🙏❤️

سلام ببخشید میدونم این تاپیک قدیمیه ولی گفتم شاید بتونید جوابمو بدین شما گفتین زمان ماه گرفتگی به بدنتون دست زدین الان نی نیتون جای ماه گرفتگی داره یا خرافاته اینا 

من اعتقادی ندارم دیشب به همجام دست زدم 

سلام ببخشید میدونم این تاپیک قدیمیه ولی گفتم شاید بتونید جوابمو بدین شما گفتین زمان ماه گرفتگی به بدنتون دست زدین الان نی نیتون جای ماه گرفتگی داره یا خرافاته اینا 

2706