2737
2739
عنوان

با میکرو باردارشدم دوتاساکه ولی قلب نیست دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1244 بازدید | 50 پست
وای باران جون موهام سیخ شد مرسی که اینا رو بهم گفتی دکترم که گفت برو دو هفته دیگه بیا بنده خدا میخوتد تا جایی که میشه فرصت بده بهم دیگه توکل به خدا ا ما دلم میسوزه خیلی نشه اخه باجنینای گرید عالی و بتای خوب و سرم ای وی ای جی !!!!!!دیگه اخره دارو رو داشتم اگه نشه با چه امیدی برم برا انتقال دوباره :( هیییییی کاش خدا برا منم معجزه کنه
ببین خانومی هیچ برگی از درخت نمیریزد مگر به اذن خداوند.ت.کل به خودش کن.تا اخر هفته11 لکه بینی داشتم با شیافم قطع نمیشد.. از من میشنوی سوره یاسین رو بخون یعنی اونقدر اروم میشی که همه چی یادت میره..
هیچ برگی از درخت نمی ریزد مگربه اذن خداوند.
الهی شکرت...خدایا دامن همه منتظرها رو سبز کن.آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باران جون منم لکه بینی داشتم از هفته 5که رفتم سونو گفت هماتوم دارم شیافو به امپولام اصافه کرد الان تازه لکه بینیم قطع شده شما از کی لکه بینی داشتی؟ شاید همین لکه بینی باعث میشه قلب دیرتر تشکیل بشه یعنی؟؟؟ نسیم بهار یعنی امکان داره خدایااااا به دله مادرم رحم کن خیلی گناه داره بنده خدا
2731
تبسم جان ان شاالله که این دو تا نی نی خوشگل پیشت می مونند خیلی زوده واسه دیدن قلب منم آخرای هفته هفتم رفتم قلبو ندید.ولی من اصلا استرس نگرفتم .گفتم اگه قرار باشه بمونه می مونه اگرم نه بهتره که الان هم صدای قلبشو نشنوم
به لب رسیده جان کجایی ؟
بچهها جون رفتم سونو بیرون با دقت وقت گزاشت گفت یکیش خالیه ولی یکیش پل جنینی و کیسه زرد داره و crl3 هست ولی صربان قلب نه و بدتر اینکه هفته 8 هستم و گفت سونو6 هفتهای نشون میده :( یعنی جنین صعیفه و رشد نکرده و سقط میشه بالاخره؟؟؟؟ توروخدا کسی مثل من بوده نی نی بمونه براش؟؟؟؟