2737
2734
عنوان

همه نی نی های متولد شهریور 92 و ماماناشون

| مشاهده متن کامل بحث + 305944 بازدید | 21699 پست
سلام مامان خانومیا خیییلى وقته سر نزدم نى نی من که قرار بود پنجم دنیا بیاد دوم شهریور دنیا اومد البته یه سال پیش میگم خیلی وقته سر نزدم فریها جون غصه نخور گلم علکى فکر و خیال نکن رو بچه عیب نذار میخواى دلت قرص بشه پیش یه متخصص اطفال خوب ببرش روز خوشته راه بیوفته کل خونه رو زیرو رو میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فروش لباسهای کودک . بسیار تمیز و در حد نو . اکثر کارها مناسب برای سیسمونی هستن . http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1184237&postID=46526742
هر روز سپاسگذارم برای : شبهایی که به صبح میرسند ، دوستانی که بخشی از خانواده میشوند ، رویاهایی که تحقق میابند و علاقه هایی که به عشق تبدیل میشوند .
2738

من بعد از تولد آرسین دیگه نیومدم تو نی نی سایت تاااااااااا یه ماه پیش که فهمیدم ناخواسته و ندانسته دوباره باردارم ... خیلی دوست دارم از دوستان خبر بگیرم .... یادش به خیر ...چه دورانی بود .... تولد نی نی های خوشگل همتون با کمی تاخیر مبارک 😍😍😍😍

صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند