2737
2734
عنوان

آتلیه عکس عروس خوب در اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 37023 بازدید | 29 پست

ما برای عروسیمون رفتیم اتلیه پدیده اصفهان با یک کادر کاملا غیر حرفه ای، بی برنامه و بد قول. فضای اتلیه که اصلا خوب نبود و فقط برای ما یک نفر عکاس جوان و کاملا بی تجربه را گذاشته بودن که اصلا نه ژست بلد بود بده و نه هیچی. فیلم بردار مرد را هم که شوهرم خیلی ازش ناراضی بود و فیلم بردار خانم هم که لحظه اخر از یه مجلس دیگه انقدر دیر اومد که نگو و عجله ای از من یه فیلم اماده شدن گرفت و رفت توی سالن، با اصرار باید بهش میگفتیم از این صحنه ها فیلم بگیر و خلاصه خیلی اونشب ما را حرص دادن و در نهایت وقتی پیش مدیر اتلیه آقای کشانی رفتیم و شاکی شدیم با یه اخلاق خیلی زشت و زننده گفت چیزی نشده که!

در مجموع اصلااااا اتلیه پدیده را پیشنهاد نمیکنم

هر جی میرین آتلیه هل نرین. کلاهبرداره. آلبوم و فیلمی که به من داد یک دنیا با نمونه هایی که تشونم داده بود فرق داشت. قرار بود برای من HD کار کنه اما نکرده بود. اتحادیه شکایت کردم و اونا هم تایید کردن و جریمش کردن. خاطره بهترین شب زندگیمو زشت کرد. دزده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من آتلیه اخوان رو برای عروسی م انتخاب کردم و میشه گفت تقریبا از کارشون ناراضی بودم  از نظر تحویل کار که فوق العاده بدقول و بعد از ۸ ماه هنوز کلیپمو کامل بهم ندادن . از نظر عکاسی راضی نبودم تعداد عکس کم و ژست ها تکراری و از نظر فیلمبرداری هم کاملا یکنواخت فیلمبرداری کردن.

در کل توصیه شون نمیکنم .

سال 95 آتلیه تیبا رو برای عروسی انتخاب کردم .متاسفانه برخلاف حرفشون که گفتن کادر ما خانم هستند همه توی باغ آقا بودن و من بسیار معذب بودم و سخت گذشت .عروس داماد ها توی باغ قاطی همدیگه بودن و باغ شخصی ندارن .شایداونروز 30 تا مرد کنارت پرسه میزد .کارشون خیلی چیپ و میکس فیلم ما افتضاحه .من الان پیگیری ببرم یه آتلیه میکس کنه مجدد .عکاس مجلس فقط با گوشی حرف میزد و اصلا معلوم نبود کجا بود من الان با پدرم یه عکس توی تالار ندارم و حسرت میخورم .لطفا گول تبلیغاتشون رو نخورید یه هزینه هنگفت نزدیک 8 میلیون از ما گرفتن ویه کار خیلی بیخود تحویل دادن .فیلمبردار خانم توی تالار دوربین رو گذاشتن  رو پایه و اصلا زحمت به خودشون ندادن جهت فیلمبرداری رو عوض کنند .الان فیلم من همه خانم ها که رقصیدن از نصفه به پایینشون توی فیلم نیست .و رقص دو نفره ما هم همینطور حتی من یه تیکه فیلم از لباس عروسم که توی رقص و مجلس کامل گرفته باشه ندارم .واقعا متأسفم که خودشون میان تبلیغ میکنن و ما گول کارشون رو میخوریم. یه کلیپ به من نشون دادن که بعدن جای دیگه دیدم و فهمیدم کار آتلیه تیبا نبود .واقعا که این پول حرومه که میگن دوربین فول اچ دی آنوقت دوربین زنانه اچ دی بوده و اینکه همسرم کلی ناراحتی کشیدن که چرا من با لباس عروس و میکاپ و  بی حجاب هستم وسط این همه نامحرم .آدم چطوری میتونه ژست بگیره و بوس و بغل کنه همسرش رو وقتی این همه مرد اونجا نگات میکنند. الکی میگن باغ شخصی داریم 

2728

من از آتلیه طهران خیلی راضی بودم .  آدرسش خیابان حکیم نظامی - خیابان نظر میانی مجتمع تجاری پارلمان طبقه دوم واحدA10 اطلاعات بیشترش تو سایت عروسیمون داتکام اصفهان

https://www.aroosimoon.com/p10549

یه آتلیه کامل غیر از کار خوب باید خوش اخلاق و صبور هم باشن وگرنه پول خوب بدی که قاعدتا هم کار خوب باید تحویل بدن . آتلیه طهران هم منظم هست هم کادر خوش اخلاقی داره تازه سابقه شون رو که نگم خیلی قدیمی اند          

من سفارشات عکس و کلیپ و.. عروسیم رو به خیر و خوشی تحویل گرفتم .   انصافا اگه سرشون شلوغ هم باشه بازم دیر تحویل نمیدن از لحاظ قیمت  هم تا جایی که امکانش باشه تخفیف میدن . از پرسنل شون هم کمال تشکر رو دارم بخاطر خوش سلیقگی که برای کارای من خرج کردند . ایشالا برای عکس بارداری و کودک هم انتخابم همونه . عروسای خوکشل ایشالا هر جا میرین راضی باشیییییییییییییییییییین          

سلام خانوم ها با توجه به اینکه سلایق متفاوته  من پیشنهاد میکنم اگ اینستگرام دارید پیج این مدل و فالو کنید و با انواع کار اتلیه و مزون های کودک تو اصفهان اشنا بشید بعد تصمیم بگیرید helma_dehghani_777

در ضمن توپیجشون فروش مکمل های کودک ارگانیک  اصل امریکا هم دارند 

2738

من  تجربه ام با یک آتلیه بد را باهاتون به اشتراک میذارم، که شما مثل من اذیت نشید، آتلیه آدینه خیابان ارباب اصفهان قیمت اولیه ای که پیشنهاد می دهند بسیار مناسب است حتی توی سایتشونم که برید قیمت های خیلی مناسبی زدند، ولی بعد از اتمام کار و موقع تسویه حساب قیمت را با بهانه های مختلف بالا می برند و شما مجبورید قبول کنید چون عکساتون رو میخواید. رفتار پرسنلشون هم در موقع تسویه حساب بسیار زشت و توهین آمیزه، من اصلا این آتلیه را طبق تجربه خودم و چند مورد دیگه که خاطره ی بدی از مراسمشون براشون ساختند، پیشنهاد نمی کنم. نتیجه اش اینه که یا باید چند برابر قیمت پول بدید یا قید عکس و فیلم هاتون رو بزنید. اگر هم مجبور شدید باهاش کار کنید حتما قبلش قرار داد بنویسید و قیمت ریز به ریز خدمات رو بنویسید توی قرار داد، اگه نه کلاه بزرگی سرتون میذارند.

اتلیه ویرا رو برای عروسیم انتخاب کردم گروه خیلی حرفه ای و خوش برخوردی بودن اولش واقعا فکر میکردم که هزینه فیلم و عکسام واقعا خیلی زیاد شده ولی وقتی توجهی که تیمشون تو مراسم بهمون داشتن و وقت زیادی هم برامون گذاشتن چه برای مشاوره قبل قرارداد و چه موقع انتخاب عکس ها که همه چیز به سلیقه من و همسرم باشه در کل همه چیز عالی بود

آتلیه امید سه راه سیمین. مدیریت آقا ولی پرسنل همه خانمن. من یبار رفتم عکس پرسنلی گرفتم. اما جشنم کار ...

وای امییییییید برای من سنگ تموم گذاشتن. تازه آلبومم رو ازشون گرفتم. بنده خدا ها یکساعت زودتر از منکه عروسم رسیده بودن. آخرشبم تا آخرین لحظه موندن. همه کارامو 20 روزه تحویل دادن. یک ریالم اضافه تر نگرفتن تازه 2 تا شاسی هدیه هم بهمون دادن که من خیلی ذوقشونو کردم. پرسنل جوون و پر انرژی. 

گول آتلیه های قدیمی رو نخورید بخدا دیگه فقط واسه پول کار میکنن. اما آتلیه امید کل پکیج کامل عروسیش 10 تومنه

آتلیه عکس و فیلم نمای خاطره اصفهان یکی از بهترین آتلیه فیلم و عکس در اصفهان است که با سابقه‌ای بیش از 25 سال در انجام خدمات حرفه ای به همشهریان، توانسته است جایگاه ویژه ای برای خود بدست آورد. شما می توانید “بهترین قیمت آتلیه عکس و فیلم در استودیو نمای خاطره اصفهان” را با نظارت و مدیریت آقای مهندس مرتضی جان نثاری تجربه کنید. نمای خاطره، خدمات عکاسی و فیلمبرداری در زمینه های متعدد از جمله آتلیه عروس و داماد، جشن تولد کودکان، تولد، عکس فوری پرسنلی، فیلمبرداری از مراسمات و… را ارائه می کند.

سلام

آتلیه عکس و فیلم نمای خاطره شامل عکاسی و فیلمبرداری در زمینه های مختلف مانند عکاسی عروس و داماد، عکاسی تولد، عکاسی کودک، عکاسی پرسنلی، عکاسی محصولات، عکاسی صنعتی و... می‌باشد. همچنین آتلیه نمای خاطره یکی از بهترین استودیو عکس و فیلم در اصفهان هست که با دارا بودن تجهیزات حرفه ای و تیم متخصص و با تجربه، قادر به ارائه خدمات حرفه‌ای در زمینه فیلمبرداری برای مجالس و رویدادها، تولید کلیپ های تبلیغاتی و تبلیغات ویدئویی، فیلمبرداری صنعتی و... می‌باشد.

این تاپیک مال خیلی وقت پیش هست

اما لازم دونستم  که من هم تجربه ام را به اشتراک بزارم برای دوستان اصفهانی

من بچه ام را بردم آتلیه تایم توی خیابون شریف واقفی دکورهای به نسبت قشنگی داشت ولی یه تیم کاملا غیرحرفه ای و به معنای واقعی خاله زنک داشت دوتا عکاس موقعی که من بچه را آماده میکردم پچ پچ میکردن و میخندیدند و آنقدر هول هولکی عکس گرفتن و فقط من و بچه را دست پاچه کردن که طفلی بچم یادش رفت چطور بخنده و باز هم برای انتخاب عکس که بلافاصله بعد از عکاسی بود زود زود عکسها را رد میکرد که برسه به چای خوردنش و در آخر هم ۴۰ دقیقه وقت اضافه اومد و در آخر هم عکس ها خیلی خیلی داغون و تابلو ادیت شده بودن

واقعا متاسفم براشون و پولی که با نارضایتی مشتری در میارن

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش🌹🌱🍀
2706