2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بسم الله الرحمن الرحیم ثبت نام دور جدید ختم زیارت عاشورا (تقدیم به حضرت علی اصغر(ع) و مادرشون حضرت رباب(س))دو تا گروه یکی از 3مهر تا تاسوعا و گروه بعد از عاشورا تا اربعین کلوپ زیارت عاشورا : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20659

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
من همون ماه اول اقدام باردار شدم. یادمه نیمه دوم سیکلم کلا مسافرت بودم و اقدامی در کار نبود. هر چی بوده تو نیمه اول بوده
جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است
منم بعد از پنج سال جلوگیری با قرص و کاندوم ماه اول اقدام باردار شدم . یه شب در میون چهار شب اقدام داشتیم الانم پسرم سه سالشه .... اینقد تو نی نی سایت حرف از حامله نشدنه که ادم تعجب میگنه ببینه یه عده دفعه اول حامله شدن منم اومدم نوشتم تا دوستان بدونن با قرص بی قرص با جلوگیری و بی جلوگیری هر وقت خدا بخواد و اراداه کنه و بگه موجود باش نی نی موجود میشه
اسرار نهان را نه تو دانی و نه من....
2740