2737
2739
عنوان

لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 64 پست
بچه ها میبینم که نیومدید
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .
من دیروز به لکه بینی افتادم زیادم بود....قهو ه ای.رفتم سونو گفت ساک تشکیل شده و چیزی غیر نرمال نیست.شیاف سیکلوژست 400 یدونه زدم فعلا خوب شدم.خدا نکنه براتو پیش بیاد اما اگر پیش اومد نترسید.انشالله حل میشه.زیاد استراحت کنید
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر چیز براتون پیش اومد اینجا بنویسید منم بیام بخونم.مومو شما باتجربه هستی....بیشتر کمکمون کن
2728
بچه ها من روز 10 اردیبهشت بعد یه هفته استراحت مطلق خود بخودی سقط کردم.هیچ کار سنگینی انجام نداده بودم.الان سر کارم اومدم.فعلا دردهام خوب نشده کاملا.سونو هم رفتم تا مطمن شم چیزی نمونده.بی دلیل......امیدوارم حاملگی شما با سلامت به اتمام برسه و نی نی هاتون که اخر اذر ماه یا اوایل دی بدنیا میاد سالم بغلتون بیاد.من قسمتم نبود