2733
2739
شماره مطبشو داری؟ چطور میتونم نوبت بگیرم برم پیشش ؟ عجله دارم

عزیزم تو گوگل سرچ کن دکتر لادن حقیقی شمارشو میاره

اگه عجله هم داری میتونی شنبه یا سه شنبه بین مریض بری ولی اول وقت برو حتما که کمتر معطل شی

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
عزیزم تو گوگل سرچ کن دکتر لادن حقیقی شمارشو میاره اگه عجله هم داری میتونی شنبه یا سه شنبه بین مریض ...

سرچ کردم ۳روزه هر چی زنگ میزنم مطبش جواب نمیدن نمی‌دونم چیکار کنم. هزینه ویزیتش چقدره؟

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرچ کردم ۳روزه هر چی زنگ میزنم مطبش جواب نمیدن نمی‌دونم چیکار کنم. هزینه ویزیتش چقدره؟

۵۰ 

شنبه و سه شنبه فقط هست

شنبه از ۱۲ تا ۷ 

سه شنبه ۷ تا ۲ بعد از ظهر

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
۵۰  شنبه و سه شنبه فقط هست شنبه از ۱۲ تا ۷  سه شنبه ۷ تا ۲ بعد از ظهر

مرسیییی عزیزم. حتما باید نوبت قبلی بگیرم؟ 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2731
2740
کسی شماره همراه دکتر حقیقی رو داره به من بده؟ کار ضروری دارم

سلام.شماره خانم دکتر رو پیدا کردید؟؟ منم از مریضهاشون هستم.باید اسفند میرفتم پیششون ولی به خاطر شرایط کرونا نتونستم برم.شهرستان هم هستم.هرچی به مطبشون زنگ میزنم کسی جواب نمیده.تو رو خدا اگر فهمیدید چجوری میشه باهاشون تماس گرفت به منم خبر بدید.ممنون

سلام.شماره خانم دکتر رو پیدا کردید؟؟ منم از مریضهاشون هستم.باید اسفند میرفتم پیششون ولی به خاطر شرای ...

عزیزم شما پیداشون کردی ؟اگه اره به منم بگو لطفا منم بابدببینمسون

بدبخت تر از مااونایی هستن که فکر میکنن ما از اونا خوشبخت تریم و حسرت میخورن

سلام

نه متاسفانه

متوجه شدم که به خاطر کرونا فعلا مطبشون تعطیله.ولی بیمارستان حضرت رسول شنبه ها( فکر میکنم صبح) میشینن.من چون شهرستانم نمیتونم بیام.ولی اگر شما رفتین تو رو خدا شماره تلفنشون رو بگیرید ازشون.

ممنون

سلام نه متاسفانه متوجه شدم که به خاطر کرونا فعلا مطبشون تعطیله.ولی بیمارستان حضرت رسول شنبه ها( فک ...

عزیزم اگه شمارش پیدا کردی به منم بده

اصلا شماره های تو نت رو برنمیداره

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟

عزیزم اگه شماره دکتر لادن حقیقی رو پیدا کردی به منم بده

اصلا شماره های تو نت رو برنمیداره

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟