2733
2739
عنوان

قابل توجه کاربرانی که پروفایل آنها غیرفعال شده است

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 312 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطیما مامان 93 اون ایمیلی که تو می فرستی مال کاربری عشق من و بابایی بود . کاربری مامان دو فرشته آسمونی ایمیل دیگه ای داشت الان ایمیلی که دادی برای مامان دو فرشته آسمونی قرار داده شد و تایید شد . و کاربری عشق من و بابایی قطع دسترسی شد برای مشکلات کاربری بعدی اگه اطلاعات درست ندی اصلا رسیدگی نمیشه
2728
من هیچ کاربری به اسم عشق منو بابایی ندارم ومطمینم مشکل از سایت شماست یا نحوه عملکرد شما .فکر کنم شما اینجایین که این مشکلاتو حل کنین این سایت هم یه سایت خاص نیست که من بخوام اطلاعات نادرست بدم ویه روز قطع دسترسی شدم و خودتون گفتین باید ایمیل رو محرمانه کرد یا اونو پاک نکرد و زود درست میشه .از لحن صحبت شما به هیچ عنوان خوشم نیومد.به هر حال ممنون که مشکلمو حل کردین
فرشته های من همیشه گوشه ی قلبم هستین دوستتون دارم تا ابد
2738
سلام نی نی یار عزیز خسته نباشید ...کاربری با نام Mehraa_dokht به من ایمیل فرستاده البته من ایشون رو نمیشناسم واینکه چه طوربه ایمیل من دسترسی پیدا کردن هم اطلاعی ندارم ظاهرا برای ورود به سایت دچار مشکل شدند واز من خواستن که به شما خبر بدم که رمز ایمیلشون رو فراموش کردن واین ایمیل رو برای فعال سازیشون بذارید Miss.a2020@yahoo.com
سلام نی نی یار میشه اسمو منو تغیر بدی
این خط این نشان دلت برای هیچکس به اندازه من تنگ نخواهد شد . . . برای نگاه کردنم . . . بوسیدنم . . . خندیدنم . . . و برای تمام لحظه هایی که در کنارم داشتی. . . بگذریم عزیزم سلام مرا به روزهای گرم برسان . . . راستی روی خوش غیرت را ببوس . . . به غرورت بگو:بهای قامت بلندش تنهاییست . . . دلتنگی هایمن هم بلند بلند سلام میرساند . . . وعده دیدار ما باشید راس ساعت پشیمانی . . .!
سلام خانوم تهرانی عزیز دوستم نمی تونه وارد کاربری اش بشه پیغام خطا میده که کاربری شما تایید نشده است ایمیلش رو که چک میکنه پیامی نیامده و یا حدس میزنه آدرس ایمیلی رو که چند سال پیش داده فراموش کرده کاربری اش از سال 88 است نام کار بری اش *رها هستش
ماشاء الله، لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم