2737
2739
عنوان

مامانا بعد زایمانتون همسرتون چه هدیه ای بهتون داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 80 پست
دوستان ببینید چقدر تو همین نی نی سایت خیانت و مشکلات زناشویی زیاده پس واقعا قدر خوشبختی رو باید دونست و توقع مادی رو به حداقل رسوند البته کادو گرفتن و سورپرایز شدن رو همه خانوما دوست دارن ولی اولویت نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سر این چیزا چرا بحث میکنید مامانای خوب،هر کس یه رسمی داره، رسوم خانواده ها با هم فرق داره، من که مطمئنم از شوهرم کادو نمیخوام و اون با اصرار میخواد بگیره، همینکه بهترین بیمارستان منو ببره و کنارم باشه برام یه دنیا ارزش داره و میدونم اگر کنار این همه هزینه بخواد طلایی چیزی بخره باید بره قرض کنه راضی نمیشم، اینم مادر شوهر بی فکر و خود شیرین من مد کرده واقعا بعضیا چه بدعت هایی میزارن
واقعا بنازم به بانوان ایرانی......یه لحظه لبخند شوهر و دوقلوهام.. به کیلویی از طلا نمیدم.... برای تک تکتون متأسفم... چقدر به مادر بودن..و همسر بودن نگاه مادیگرایانه دارین.....اگه هزاران کیلو طلا داشته باشین... ولی شوهرتون بهتون محبت نکنه....می ارزه؟؟؟؟بهترین روزهای زندگیم وقتین که حتی لا دست خالی...با شوهر و بچه هام آرامش دارم....دنبال آرامش باشین....
2728
من هنوز مامان نشدم ولی به قضیه از دید مادی نگاه نکنین اگه شوهرم به من چیزیم نده ناراحت نمیشم چون شعور عشقمو تو کادو دیدن نمیبینم شعورش همون عشقش نسبت به منه که هر روز به زبون میاره به فکر عشقش باشین نه کادوش....