2733
2739
عنوان

راهنمایی پرستار نوزاد و مهد در اصفهان(نگهداری از نوزاد و کودک )

| مشاهده متن کامل بحث + 35015 بازدید | 513 پست
سلام دوستان.ممکنه کمی راهنمایی کنید و بهم بگید توی کلاسهای خلاقیت چه کارهایی انجام میدند?کارگاه مادر ...

سلام عزیزم کلاسهای خلاقیت فوقوالعاده عالین ذهن بچه از اول خلاق میشه رنگ هارو میبینه ساخت و ساز میبینه من آموزشگاه سپاهان سینا (هونام)گذاشتم بچمو و تازه اومدن مرداویج ،البته سابقه ۲۰ ساله دارن تو خیابان مهرداد بودن 

مرداویج توی خیابان اصلی ازادی(سپاهان سینا)هم موسیقی دارن هم هنری عالین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر کسی تو سال ۱۴۰۱ نظرات رو میخونه میخوام نظرم رو بگم شاید کمک بشه. من بچه ام رو یکسال گذاشتم فیلک. ببینید تمیزه ولی فضای باز نداره بچه باید ۲۰ تا پله بره بالا به کلاسش برسه. چندین بار زخمی و داغون اومد خونه از پله افتاده بود. بسیار شلوغ.چندنفر مسئول که میشینن تو لابی همش در حال هرهر و کر کر و تلفن حرف زدن. بنظرم واسه مربی مهد جالب نبودن اصلا. به ما گفتن بعد یکسال انگلیسی صحبت میکنه فقط در حد جمله کوتاه نهایت ۵ تا جمله. همه بچه ها هم همین بودن. واسه هزینه خیلی سختگیر اصلا راه نمیان کلا نقد میگیرن اول یا چک باید بدی. صبحانه و ناهار هم بهانه ای شده واسه هزینه بالا گرفتن. بچه من که همیشه خودم باید ناهارش رو حاضر میکردم نمی‌خورد.برای بچه های خوش غذا شاید به درد بخوره.تا ساعت ۲ هم بیشتر نیست خانم هایی که کارشون طول میکشه باید یه فکر دیگه بکنن

سلام دوستان این نظر من مال 1403هست

لطفا اگه کسی تجربه داره بگه بهمون

میخوام برم سرکار باید دخترمو بذارم مهد تازه دوسالش شده

چند تا مهد رفتم راضی نبودم

مهد بیمارستان عیسی بن مریم توی شمس آبادی کثیف و قدیمی بود

مهد نی نی گل (انقلاب)روز اول که دخترمو گذاشتم که یه ساعت امتحانی برم و بیام اومدم دیدم همینجوری داره گریه میکنه و بچه ها دورش جمع شدن و  مربی هم رفته طبقه بالاش،یه بچه ی 2ساله دیگه هم بود که روی زمین خوابونده بودنش تو قسمت تاب و سرسره،وقتی پرسیدم چرا اینجا خوابه گفتن روی تخت خوابش نمیبره ولی خب امکان داشت بچه ها بیوفتن روش

پیانو رفتم روز اول که بچه مو بردم شرایط شو بپرسم دخترم غریبی میکرد هی میگفت بریم.سرش و بند کردم داشت اروم میشد در کمد اونجارو باز کرد یهو مدیر دعواش کردکه دست نزن نباید دست بزنی یعنی تو همون برخورد اول فهمیدم چه خبره

میخوام یه جای تمیز باشه با مربی فهمیده و کار بلد

خیلی روی تربیتش حساسم

الان که دو سال و یک ماهشه20تا شعر بلده بخونه

میترسم مهدش خوب نباشه استعدادش کور بشه

گلدونه و آفتاب مهربانی و دانشگاه کوچک هم 3سال به بالا هستن

2731