2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها جوونی من خودم میخوام عمل کنم یه دکتر خیلی خوب تهران معرفی کنین

ببخشید یه سوال دیگه هم دارم....یکی از دوستام تصمیم داره با من عمل کنه اما من بهش پیشنهاد کردم که پیش دکتری که من انتخاب میکنم نیاد چون من فقط عمل بینی میخوام اما دوستم عمل فک و چانه + بینی میخواد....شما دکتری رو میشناسین که تو هر دو کار عالی باشه ؟؟؟؟که همزمان انجام بده
آرام باش،حوصله کن،آب های زودگذر، هیچ فصلی را نخواهند دید........
2731
سلام نیوشا اگه بینیت گوشتتیه بروپیش عارف اگه نه یکمی نوکش گوشتیه برو پیش شهریار یحیوی ولی اگه بینیت مشکلی نداره خر نشو عمل نکن ... من پیش یحیوی عمل کردم کاراش خوبه بدون هیچ دردو عارضه ای
سلام دوستان گول این دکتر حمید عارف رو نخورید که فقط کاسبه و هیچ چی نیست جز یه تبلیغات چی که فقط ویزیت بگیره و بگه کار من نیست من پروتز نمیذارم من لیفت نمیکنم و پول ویزیت بگیره
من رفتم مطبش برای عمل پروتز چشتون بد نبینه
تلفنی بهمون نوبت ندادن گفتن باید ساعت 8 بیاید تا نوبتتون بشه رفتیم مطبش چشمتون روز بد نبینه 50 نفر جلوی ما بودن خلاصه ساعت 10.5 شب آقا دکتر اومد ، نوبت ما ساعت 1.5 شب ( دوستان 1.5 شب ها ) بلاخره رفتیم تو ( تعجب نکنید حساب کنید که ظرف 2 ساعت چجوری 50 تا رو ویزیت کرده ) ماشالا دکتر تازه موقع صحبت با ما داشت ساندویچ میخورد به ما هم مثل بقیه ( به چند نفر که کنار من بودن و برای عمل پروتز سینه و .. هم بودن ) گفت من عمل پروتز نمیکنم . دیگه داشت شوهرم از کوره درمیرفت . که چرا به ما نگفتید من تلفنی گفتم که برای پروتز گونه میام خلاصه سرتون رو درد نیارم . اینهایی که از این دکتر تعریف میکنن خود آدمهای دکتر هستن شاید هم خود دکتر ه باشن که با این اسم ها اکانت دارن و تبلیغ میکنن
خلاصه گول نخورید اگه هم خواستید برید با خودتون فلاسک چای - صندلی مسافرتی برای نشستن - یه ظرف غذا و پتو و متکا هم ببرید جدول گیم موبایل اگه هم داشتید لپ تاپ و اینترنت و ... . اینها به خاطر سر شلوغی آقا دکتر نیست ها به خاطر بازار گرمی این دکتر هست که برای خودش تو همه جا لینک گذوشته و از خودش با اسمهای تقلبی تعریف گذاشته . من 20 تا دکتر رفتم همشون سرو ته یه کرباس بودن فقط تو این 20 تا 2 تا رو پسندیدم
1 : دکتر باکلاس و با سواد فقط دکتر وقر دوست فقط ( شرمنده دکتر اگه اینو شما هم خوندی ) یه مقدار با وسواس زیاد چونکه به من گفت که پروتز به گونت نمیخوره و ممکنه زشت بشی به خاطر همین قیدشو زدم
2 : دکتر فرناد کرمی فر ( که دل شیر داره ) از هیچی نمیترسه و با اینکه زمخته کارش خیلی درسته یه سایت توپ هم داره تلفن موبایلش 24 ساعته روشن و جواب میده از وقتی عمل کردم 10 بار خودش باهام تماس گرفته هر هفته جمعه ها به مریضاش خودش تلفن میزنه ولی یکم منشیش پرویه البته این نظر شوهرمه میگه این دختره پررو و از خوش راضیه .
2738

عزیزم الان هیچ دکتر خوبی پروتز گونه نمیزاره . من واسه خط خنده پیش دکتر حق گذار رفتم ایشون گفتن با پروتز گونه مشکلم حل میشه .15 میلیونم گرفت آخرم صورتم بقدری عجیب و زشت شده بود چون من گونه داشتم کمی ایشون نظرش این بود که با پروتز گونه اون خطها میره اونوقت جالبه برای خط خنده من دوباره ژل هم تزریق کرد فقط میخواست پول بگیره. بقدری بعد عمل زشت شده بودم و درد داشتم حتی نمیتونستم بخندم آخرش رفتم در آوردم و لبم هم یه طرفش از اونموقع بی حس موند و دهنم کج شد . دکتر خوبیه نخواسته به اون بدبختیا دچار بشی چون الان دکترها از اون روش استفاده نمیکنن جاش چربی میزنن.حتی دکتر منافی هم به من گفتن بخاطر عوارض زیادش دیگه از پروتز استفاده نمیکنن.

دکتر سینا غیاثی فوق العادس فوق تخصص جراح پلاستیکه . من پیشش رفتم بعد دو سال واقعا راضیم و نتیجه گرفتم مطبش اون موقع سمت ونک بود . الان نمی دونم تغییر کرده یانه ولی شمارشو دارم میزارم . 

02188645576

دکتر سینا غیاثی فوق العادس فوق تخصص جراح پلاستیکه . من پیشش رفتم بعد دو سال واقعا راضیم و نتیجه گرفت ...

منم تعریف دکتر سینا غیاثی را زیاد شنیدم واقعا دکتر خیلی خوبیه خواهرم پیشش جراحی سینه وشکم با هم انجام داده واقعا کارش خوبه و اصلا اثری از بخیه باقی نمونده