2733
2739
عنوان

مامانهای مرداد93بفرماییدتو.......(4)

| مشاهده متن کامل بحث + 221396 بازدید | 23273 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها تو ت ل گ رام سه تا گروه شدیم ...من تو دوتا گروه هستم...گروه سوم خیلی کم صحبت میشه ..مثل اینجا درحدتبادل اطلاعات.... ماربل بچه دومش رودنیا اورد...گروه اول هست...گروه دوم یعنی گروه ما مامان دیانا پسردومش رودنیا اورد...نسیم بچه سومش رو بارداره......الی دوباره بارداره.....ادینه دوباره بارداره... بقیقه همه خوبن۱
2728
واااای بکتا جون چه همه خبرای خوب. ممنون که اومدی خبرای خوب دادی منم هنوز تو فکرتونم روزای خوبه بارداری و اوایل بچه داره با کمک تجربه های شما دوستای گلم، یکی از زیباترین خاطرات شدین. به بچه هایی که مامان شدن دوباره تبریک بگو از طرف من مخصوصا به الی
خدایا هزاران بار شکرت به خاطر همه نعمت هات...[smiley]s/sm_29.gif[/smiley].........یا بن الحسن! امان ز لحظه ی غفلت که شاهدم باشی....
بیتا جون تبریک میگم عزیزم خدا رو شکر انشاءالله به سلامتی و راحتی بزرگشون کنی
خدایا هزاران بار شکرت به خاطر همه نعمت هات...[smiley]s/sm_29.gif[/smiley].........یا بن الحسن! امان ز لحظه ی غفلت که شاهدم باشی....
بیتا جون تبریک میگم عزیزم خدا رو شکر انشاءالله به سلامتی و راحتی بزرگشون کنی
2740